Reklama

Zawsze modna i elegancka

Po raz pierwszy pojawiła się w latach 30. ubiegłego stulecia i okazała się strzałem w dziesiątkę. Zawsze jest modna i elegancka.

Oczywiście chodzi o małą czarną, którą z powodzeniem możemy ubrać do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi lub bal sylwestrowy.

Może być wąska i dopasowana lub lekko rozszerzana. Zakrywająca kolana lub tylko pośladki. Może mieć dekolt w łezkę, może eksponować nasze piersi lub plecy. W lecie nosimy ją do delikatnych sandałków, zimą do oficerek. Wieczorem na bal do eleganckich butów na superwysokim obcasie.

Możemy zarzucić na nią delikatny, jedwabny szal lub futrzaną narzutkę. W pasie możemy przepasać się cieniutkim, kolorowym paseczkiem lub fioletową, najmodniejszą w tym sezonie kokardą. Możemy ją założyć na haleczkę z tiulu, która lekko będzie wystawać, bądź obszyć ją na dole delikatnym futerkiem.

Reklama

I długo tak możemy eksperymentować i dobierać dodatki. Najważniejsze jest to, że mała czarna już tyle lat przetrwała, nie pozbyłyśmy się jej z naszej szafy i zapewne pozostanie w niej już na zawsze. Zmieni się tylko jej długość, materiał, z którego zostanie uszyta czy dodatki. Ale to w niej zawsze będziemy wyglądać kobieco, elegancko i nieco tajemniczo. Jeśli zastanawiasz się w co się dzisiaj ubrać, już chyba znasz odpowiedź...

Ed and BekHerve L. LerouxHerve L. Leroux

A to wersja dla odważnych:

DSquaredGianfranco FerreTy + Melita

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy