Banan, a może malina? Teraz wśród kaszek BoboVita PORCJA ZBÓŻ 2 owocowe nowości, idealne na śniadanie lub na kolację!

Pierwsze chwile z rozszerzaniem diety to dla malucha niesamowita przygoda. Poznawanie nowych smaków, zapachów i konsystencji nie może być jednak kwestią przypadku – delikatny organizm niemowlęcia potrzebuje produktów sprawdzonych i bezpiecznych. Aby dać najmłodszym jeszcze więcej radości z odkrywania różnorodnych smaków, w linii kaszek BoboVita PORCJA ZBÓŻ pojawiły się smakowite nowości w dwóch owocowych odsłonach – banan oraz malina. Dowiedz się, dlaczego warto wypróbować je z maluchem!

  • To delikatne zbożowe propozycje o łagodnym i pysznym smaku banana lub maliny, idealne dla malucha, który rozpoczyna przygodę z rozszerzaniem diety.
  • Kaszki spełniają restrykcyjne normy jakości i zawierają tylko starannie wyselekcjonowane składniki - są dostępne w wariancie mlecznym oraz bezmlecznym.
  • Mają gładką konsystencję i są bez zbędnych dodatków[1].
  • Każda porcja mlecznej kaszki BoboVita PORCJA ZBÓŻ to pełnowartościowy posiłek[2], idealny dla maluszka na śniadanie lub na kolację.

Mniam!

Ważne informacje: Te produkty są przeznaczone do uzupełnienia diety, której podstawą jest mleko kobiece lub mleko modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

[1] Zgodnie z przepisami prawa, żywność dla niemowląt i małych dzieci, w tym produkty BoboVita nie zawierają konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.

[2] Porcja kaszki, przygotowana zgodnie z opisem na opakowaniu, stanowi pełnowartościowy posiłek.

Artykuł sponsorowany

.
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy