Jak kupować na chińskich marketplace'ach i unikać oszustw?

Firma Meest China, zajmująca się wykupem towarów z chińskich marketplace'ów oraz dostarczaniem przesyłek i ładunków handlowych z Chin na Ukrainę, do Uzbekistanu i krajów europejskich, zaczęła swoją działalność na polskim rynku.

Teraz obywatele Polski będą mogli skorzystać z usług serwisu Meest China, który oferuje nie tylko dostawę przesyłek i ładunków z Chin do Polski, ale również, na życzenie klienta, zapewnia:

  • usługę wykupu towarów z chińskich sklepów internetowych
  • usługę łączenia zakupów od różnych sprzedawców w jedną paczkę
  • usługę dzielenia przesyłek
  • możliwość wyboru rodzajów i czasu dostawy
  • usługę śledzenia przesyłki
  • szczegółową weryfikację zawartości przesyłek
  • usługę raportu fotograficznego zamówionych towarów.

Meest China posiada własny nowoczesny magazyn w Guangzhou o powierzchni 5000 m2, do którego spływają wszystkie zamówione przez klientów przesyłki z chińskich sklepów internetowych w celu ich dalszego transportu do Polski. Przesyłki z Chin do Polski wysyłane są drogą lotniczą raz w tygodniu, a ich dostawa trwa ok. 16-20 dni.

Jednym z najbardziej popularnych świąt w Chinach jest Dzień Singla, obchodzony corocznie 11 listopada. Jest to święto dla łowców okazji i związane z największą wyprzedażą w roku!

Już na tydzień przed zaznaczoną datą chińskie sklepy zarówno internetowe, jak i stacjonarne zaczynają przygotowania: wysyłają kupony i bonusy do klientów, udzielają maksymalnych rabatów na swoje produkty. To jest idealny moment aby szybko i wygodnie złożyć zamówienie przedpremierowe. Natomiast szczyt wyprzedaży przypada na okres od 11 do 13 listopada.

Meest China zdradza parę trików, jak bezpiecznie i wygodnie zrobić zakupy w chińskich sklepach podczas największego święta zakupowego w roku:

1.    Pamiętaj, że na perę dni przed 11 listopada ażiotaż zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online jest maksymalny. Artykuły wyprzedawane są bardzo szybko, dosłownie w ciągu kilku minut. Dlatego najlepiej nie zwlekać i złożyć zamówienie jak najwcześniej.

2.    W czasie wyprzedaży najlepiej robić zakupy na wewnętrznych chińskich marketplace'ach, ponieważ rabaty są maksymalne i nie ma dodatkowych prowizji. Wśród takich platform handlowych są m.in.: Taobao, Tmall i 1688. Korzystając z usług Meest China można wykupić dowolne artykuły z chińskich marketplace'ów - wystarczy podać linka do produktu, który chcesz kupić, a Meest China dokona zakupu zamiast Ciebie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla tych klientów, którzy nie chcą samodzielnie zamawiać dostawę bądź płacić własną kartą na chińskich stronach internetowych. Wszystko co trzeba zrobić, to zarejestrować się na stronie Meest China, następnie znaleźć produkt w chińskich sklepach internetowych (na przykład na Taobao). Po znalezieniu odpowiedniego produktu na osobistym koncie Meest China w zakładce Wykup należy wkleić link do wybranego produktu. Meest China dokona wykupu zaznaczonego produktu z chińskiego sklepu zamiast Ciebie i dostarczy go do swojego magazynu w Chinach, po czym możesz zamówić dostawę bezpośrednio do Polski.

3.     Zamawiając usługę wykupu i dostawę poprzez Meest China, otrzymujesz również dostęp do dodatkowych usług. Przede wszystkim - sprawdzenie towaru. Standardowa weryfikacja zgodności towaru z wyglądem, pożądanym rozmiarem i kolorem odbywa się automatycznie i jest już wliczona w cenę. Możesz zamówić dodatkową weryfikację i raport fotograficzny, aby sprawdzić towar pod kątem wad i uszkodzeń. Również, wśród usług dodatkowych, znajdują się ulepszone opakowania dopasowane do wysyłki delikatnych towarów, a także dodatkowe ubezpieczenie. Cechą współpracy z Meest China jest możliwość konsolidacji przesyłek. Usługa ta pozwala na łączenie zamówień od różnych sprzedawców w jedną paczkę i jest darmowa.

Dlaczego warto robić zakupy w Chinach w czasie wyprzedaży 11 listopada?

Po pierwsze, na pewno znajdziesz towary wielokrotnie tańsze niż w polskich sklepach, a także tańsze niż w zwykłe dni w Chinach. Procent zniżek przed Dniem Singla jest po prostu kosmiczny. Ponadto, teraz na chińskich marketplace'ach można znaleźć sporo rzeczy o wysokiej jakości (ubrania, buty, artykuły dla domu, sprzęt AGD), które nie ustępują luksusowym markom europejskim. Pamiętaj, że przed nami święta Bożego Narodzenia i Sylwestra, a chińskie wyprzedaże to świetna okazja, aby kupić noworoczne prezenty w korzystnej cenie.

Jeśli nadal zastanawiasz się nad zakupami w chińskich sklepach - to jest właściwy moment aby spróbować. Meest China zapewnia niezawodną usługę dostawy przesyłek z takich sklepów jak Taobao, Tmall, 1688 czy Pinduoduo prosto pod twoje drzwi.

Artykuł sponsorowany

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy