Reklama

Reklama

Nowy blender ręczny Avance SpeedTouch firmy Philips

Zapewnia doskonałą kontrolę i uniwersalność, umożliwiając przygotowywanie pysznych domowych posiłków


Reklama

Wspierając domowników w sprawnym i szybkim przygotowywania ulubionych potraw dla całej rodziny, firma Philips - marka numer 1 na świecie w segmencie urządzeń do gotowania i przygotowywania potraw w domu* - prezentuje nowy blender ręczny Avance SpeedTouch. Szeroki wybór akcesoriów i maksymalna kontrola nad przygotowywaną żywnością pozwalają uniknąć niechcianych rozlań czy pryskania - w nowym blenderze SpeedTouch kontrola prędkości odbywa się za pomocą siły nacisku. Nie trzeba włączać różnych przycisków, by zmniejszyć lub zwiększyć prędkość urządzenia - pełna kontrola znajduje się pod naszym palcem, który przyciskamy słabiej lub mocniej, w zależności od potrawy, którą przygotowujemy. 

W celu zapewnienia jeszcze większych możliwości przygotowywania żywności, blender ręczny Avance SpeedTouch firmy Philips został wyposażony w szereg akcesoriów, takich jak rozdrabniacz o czterech ostrzach -  idealny do krojenia mięsa lub cebuli, przystawka do robienia purée, końcówka miksera czy robot kuchenny (akcesoria różnią się w zależności od modelu). Bez względu na to, czy w środku tygodnia przygotowujesz ulubioną przez rodzinę zupę krem, czy pieczesz pyszny deser na weekendowy uroczysty obiad z przyjaciółmi, nasze wydajne i proste w użyciu przystawki wspomogą cię swoją uniwersalnością i zapewnią doskonałe wyniki prac.

"-Wszyscy chcemy mieć w kuchni potężne urządzenia, ale tak naprawdę kluczem do osiągnięcia idealnych efektów jest możliwość kontrolowania ich mocy i wykorzystania jej w różnych zastosowaniach" - wyjaśnia Iza Rogulska,  Communication Manager Philips Consumer Lifestyle "-Nieustannie pracując nad innowacjami, które będą realnie wpływały na życie ludzi, stworzyliśmy blender ręczny Avance SpeedTouch zapewniający użytkownikowi całkowitą kontrolę nad swoim działaniem i wyposażony w szereg przydatnych akcesoriów, takich jak robot kuchenny, rozdrabniacz do mięsa czy mikser. To właśnie ta kontrola i uniwersalność pozwalają sprawnie i pewnie tworzyć arcydzieła domowej kuchni" - dodaje.

Oprócz intuicyjnego ergonomicznego uchwytu zapewniającego bezpieczeństwo używania urządzenia nowy blender ręczny Avance SpeedTouch firmy Philips został zaprojektowany tak, aby zapewniać idealną kontrolę nad nawet najtwardszymi produktami. Dzięki unikalnej technologii SpeedTouch firmy Philips z funkcją Turbo siła nacisku przełącznika SpeedTouch bezpośrednio przekładana jest na generowaną moc urządzenia i prędkość jego pracy. Bez względu na rodzaj posiłku, blender zawsze zapewnia maksymalną kontrolę prędkości pozwalającą na idealne blendowanie i przygotowywanie posiłków.

Nowy blender ręczny Avance SpeedTouch firmy Philips został również wyposażony w innowacyjną technologię blendowania ProMix oraz potężny silnik o mocy 800 W**. Doskonała wydajność tego blendera pozwala na dobre zapomnieć o przerywanej pracy, brudzących wszystko wokół rozpryskach czy niewygodnym ssaniu przy dnie pojemnika.

Najważniejsze cechy:

Bezkonkurencyjna uniwersalność

  • Optymalne blendowanie, ubijanie, siekanie i krojenie rozszerzają możliwości domowego przygotowywania posiłków.
  • Wydajne i łatwe w użyciu przystawki: rozdrabniacz o czterech ostrzach, akcesorium do robienia purée, przystawka do miksowania i robot kuchenny.

 

Doskonała kontrola

  • Unikalna technologia SpeedTouch z funkcją Turbo zapewnia maksymalną kontrolę prędkości.
  • Różnicowana prędkość pracy pozwala idealnie blendować i przygotowywać różne potrawy.
  • Ergonomiczny uchwyt zapewnia bezpieczeństwo pracy.

 

Doskonała wydajność

  • Innowacyjna technologia blendowania ProMix zapewnia płynne blendowanie różnych produktów.
  • Silnik 800 W lub 700 W.

*Źródło: Euromonitor International Limited; wydanie Consumer Appliances 2014; w oparciu o wielkość sprzedaży; urządzenia do gotowania i przygotowywania potraw w domu w 2013 r. obejmowały frytkownice, grille elektryczne, młynki i krajalnice, miksery stacjonarne, roboty kuchenne, blendery ręczne, wyciskarki soku, blendery stacjonarne i miksery ręczne.

**Dostępny tylko w modelu Philips Avance SpeedTouch HR167x


 


materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje