Reebok Fitness Camp! Tego dnia bądź z nami!

Reebok Fitness Camp 2015 to impreza dedykowana wszystkim entuzjastom fitnessu – zarówno kobietom jak i mężczyznom. W tym roku przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej intensywnych i różnorodnych treningów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. W Reeboku wierzymy , że ciągłe stawianie przed sobą nowych wyzwań i przekraczanie własnych możliwości sprawia, że stajemy się lepszą wersją samych siebie.

Tego dnia bądź z nami i sprawdź gdzie są Twoje granice - Przekrocz granice fitnessu!

Impreza odbędzie się 7 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie (Park Angielski), lokalizacji idealnej do wszelkiego typu aktywności.

Otwarcie bram rozpoczyna się o godzinie 8:00, treningi startują od godziny 10:00. Impreza potrwa do około godziny 18:00. Na miejscu na uczestników będą czekać atrakcyjne pakiety startowe.

Zajęcia poprowadzą między innymi międzynarodowi trenerzy Les Mills i Reebok. Dla osób zainteresowanych treningami bardziej siłowymi przygotowaliśmy m.in. strefę CrossFit, ale to nie wszystko co planujemy. Łącznie do dyspozycji trenujących będzie aż 5 stref treningowych!

Program będzie intensywny, a jego kształt będzie zależał tylko od Ciebie. Każdy uczestnik może wcześniej opracować swój własny plan treningowy. Rejestracja na treningi będzie otwarta od 15 maja. Aby zarejestrować się należy najpierw zakupić bilet. Bilety możecie zakupić na stronie http://www.eventim.pl/reebok-fitness-camp.

Opis imprezy oraz wszystkie informacje, a także aktualności, będą dostępne pod adresem www.reebokfitnesscamp.pl.

Do zobaczenia 7 czerwca!

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje