Rzęsy 2D – idealny element letniego makijażu

Artykuł sponsorowany

W letnim makijażu często stawiamy na lekkość, subtelność. Czy można w niego wkomponować sztuczne rzęsy? Nie ma ku temu przeszkód, pod warunkiem, że są dobrze dobrane.

Przedłużane rzęsy 2D idealne do letniego makijażu
Przedłużane rzęsy 2D idealne do letniego makijażumateriały promocyjne

Letni makijaż w lekkiej odsłonie

W lecie często rezygnujemy z ciężkich kosmetyków do makijażu, staramy się uzyskać lekki efekt. Najważniejsza jest skóra zyskująca blask, lekko muśnięta słońcem. Często stawiamy na kolorystykę nude, podkreślając tylko naturalną urodę. W letnim makijażu przede wszystkim dbamy o cerę z letnim glow. Ciężkie podkłady zamienić możemy na produkty o lżejszej konsystencji - fluidy, kremy BB, podkłady o pudrowym wykończeniu. Istotne jest, aby były one rozświetlające - nie matujące. Nie ma też potrzeby uzyskiwania pełnego krycia, prześwitujące przez podkład żyłki, piegi czy delikatne zmarszczki w niczym nie przeszkadzają, potęgują wręcz naturalny efekt. Pod oczy nałożyć możemy korektor, który pomoże zwalczyć cienie - to one bowiem w największym stopniu odpowiadają za to, że twarz nie wygląda na wypoczętą. Na tak przygotowanej cerze świetnie leżeć będą rozświetlacz, róż czy bronzer. Róż nałożyć możemy nie tylko na kości policzkowe, ale również na szczyt nosa - dzięki temu uzyskamy efekt skóry po kontakcie ze słońcem.

W letnim, naturalnym make-upie na usta nakładamy na przykład transparentne olejki, błyszczyki z drobinkami lub szminki nude. Także te o matowym wykończeniu mogą świetnie się sprawdzić i dodać klasy całemu makijażowi. Jeśli chodzi o oko, konturujemy je delikatnymi, ciepłymi odcieniami. Świetnym rozwiązaniem jest użycie jednego cienia o mokrym wykończeniu, który nada oku blasku. Jeśli jednak zadbamy o odpowiednią oprawę - rzęsy i brwi, możemy zupełnie zrezygnować z innych elementów makijażu oka. W taki make-up sztuczne rzęsy o naturalnym wykończeniu wpasują się doskonale, będą poza tym najwygodniejszą, wakacyjną alternatywą. Po pierwsze, mając profesjonalnie przedłużone rzęsy, nie musimy martwić się o wodoodporność makijażu podczas pływania w morzu lub na basenie. Poza tym oszczędzamy czas przeznaczony na malowanie i zmywanie oka każdego dnia. Co więcej, sztuczne rzęsy tego typu pozwalają zupełnie inaczej zobaczyć się rano w lustrze - twarz od razu wygląda na bardziej wypoczętą, zrelaksowaną. Warunkiem uzyskania takiego efektu jest jednak wybór rzęs wysokiej jakości i wykonanie ich w renomowanym salonie.

Sztuczne rzęsy w salonie kosmetycznym

Żeby uzyskać naturalny, ale naprawdę zachwycający efekt warto wybrać się do salonu, gdzie wykwalifikowana specjalistka dobierze konkretne rzęsy pod kątem ich długości czy skrętu. Rzęsy 2D sprawią, że oko będzie wyglądać bardzo naturalnie, włoski są bowiem doczepiane taką metodą, że do każdej własnej rzęsy, dokleja się dwie. Dzięki temu, całość nie jest "przeładowana". Znaczenie ma dobór włosków wysokiej jakości. Wrażenie lekkości zapewnią na przykład te jedwabne, są one też trwałe i praktycznie niewyczuwalne na oku. Warto wiedzieć, że podczas samego zabiegu pod oko nałożone mogą być pielęgnujące płatki kosmetyczne, na przykład kolagenowe. Dlatego też efekt wypoczętego, świeżego spojrzenia jest praktycznie natychmiastowy. Jeśli rzęsy 2 do 1 nie dają nam jeszcze tego, co chcielibyśmy osiągnąć, można też zdecydować się na metodę 3 do 1, która pozwoli jeszcze bardziej zagęścić rzęsy.

Pełna oferta rzęs dostępna jest pod linkiem https://www.exclusivelashes.pl/sztuczne-rzesy-2d-3d-w-kasetkach. Na stronie można zaopatrzyć swój biznes, ale też sprawdzić jakie opcje są dostępne, jeśli chcemy przedłużyć swoje własne rzęsy.

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany

.
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas