Smartwatch GPS Locon i aplikacja Bezpieczna Rodzina, czyli odpowiedzialna troska o dziecko

Jak wynika z policyjnych statystyk, co roku w Polsce ginie aż 6500 dzieci. Większość przypadków dotyczy najmłodszych, którzy nie ukończyli jeszcze 13 lat, a jako główny powód podaje się nieprawidłową opiekę. Jako rodzic zapewne wiesz, że czasem wystarczy tylko moment nieuwagi, by stracić kilkulatka z oczu. Dostępny na stronie bezpiecznarodzina.pl smartwatch GPS dla dziecka GJD.06 Locon oraz dedykowana aplikacja Bezpieczna Rodzina jednak udowadniają, że można temu zaradzić. Nowoczesne technologie wykorzystywane w racjonalny i odpowiedni sposób pomogą Ci chronić tych, których kochasz.

Smartwatch GPS dla dziecka GJD.06 Locon - lokalizator, telefon i modny gadżet w jednym

O telefon komórkowy, który często jest jedynie źródłem rozrywki, coraz częściej proszą już dzieci w wieku przedszkolnym. Możliwość oglądania na nim bajek, filmów, słuchania muzyki i korzystania z gier powoduje, że urządzenie to staje się zabawką, która szybko uzależnia. Jednym z głównych powodów, dla których rodzice jednak decydują się na zakup smartfona, jest chęć zadbania o bezpieczeństwo swojego kilkulatka. Należy jednak pamiętać, że tego typu sprzęt jest przedmiotem wartościowym i może być sporym obciążeniem dla domowego budżetu. Co więcej, dzieci nie mają w zwyczaju pilnować takich urządzeń, a w trakcie zabawy mogą je przez przypadek zgubić lub zniszczyć. Do tego dochodzi ryzyko kradzieży i obawa, że dziecko będzie mieć dostęp do nieodpowiednich treści w Internecie. Doskonałym rozwiązaniem wydaje się więc zegarek GPS dla dziecka GJD.06 Locon, który nie tylko, tak jak telefon umożliwia komunikację głosową, ale dzięki możliwości lokalizacji, jest przede wszystkim gwarancją większego bezpieczeństwa, gdy kilkulatek przebywa z dala od swoich rodziców.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina, czyli co zrobić, aby Twoje dziecko nie zaginęło

Każdy troszczący się o bezpieczeństwo swojego dziecka rodzic, chce je mieć stale na oku. Wydawać by się mogło, że nie jest to proste - nic bardziej mylnego. Najlepszym dowodem jest aplikacja Bezpieczna Rodzina, która w połączeniu ze smartwatchem GPS GJD.06 Locon dla dziecka gwarantuje dyskretną, ale i bardzo precyzyjną kontrolę rodzicielską. Jak to działa? Kilkulatek, który nosi na swoim nadgarstku inteligentny zegarek, może być lokalizowany za pomocą jednej, polskiej usługi, którą opiekun instaluje na swoim telefonie. Dzięki temu rodzicom wystarczy jedno spojrzenie na ekran swojego smartfona, by wiedzieć, że ich dziecku nic nie grozi i jest w miejscu, w którym aktualnie powinno się znajdować.

Zegarek GPS dla dziecka GJD.06 Locon - co sprawia, że najmłodsi go uwielbiają?

Smartwatch GPS dla dziecka GJD.06 Locon to dla najmłodszych rewelacyjna zabawka. Kilkulatek widzący rodzica, który często obsługuje swój własny interaktywny zegarek, pragnie go naśladować i również taki gadżet posiadać. Wbudowana gra, krokomierz, możliwość dzwonienia i odbierania połączeń, czy wysyłania wiadomości głosowych - to coś, co zachwyci każdego małego miłośnika technologii. Przede wszystkim jednak tego typu urządzenie ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo dziecka.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina - jak wygląda ochrona?

Smartwatch GPS dla dziecka GJD.06 Locon lokalizowany jest za pomocą GPS, GSM, BTS i Wi-Fi. Dzięki temu rodzic w aplikacji ma stały podgląd na to, gdzie dokładnie znajduje się jego syn lub córka. Wygodnie sprawdzasz więc, czy dziecko jest w szkole, czeka już na Ciebie w domu, czy bawi się z przyjaciółmi na placu zabaw. Kiedy podczas zakupów, czy wakacji zniknie Ci z oczu - nie musisz panikować - wystarczy, że uruchomisz Bezpieczną Rodzinę na swoim telefonie. Zegarek GPS GJD.06 Locon wykonuje i odbiera połączenia, dzięki temu z kilkulatkiem jesteś w stałym kontakcie. Wyznaczenie stref bezpieczeństwa to z kolei gwarancja otrzymywania natychmiastowych powiadomień, gdy dziecko pojawi się w danym miejscu lub je opuści. A co, jeżeli dziecko znajdzie się w niebezpiecznej sytuacji? Wystarczy, że użyje guzika S.O.S, by rodzic po kilku chwilach odebrał alert na swoim telefonie.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina w trosce o tych, których kochasz

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, które mają na celu wspomóc rodziców w jeszcze lepszej opiece nad ich dziećmi po to, aby nie dopuścić do ich zaginięcia. Nie wszystkie usługi jednak oferują te same funkcje. Czym na tle innych wyróżnia się Aplikacja Bezpieczna Rodzina? Przede wszystkim jest to w pełni polska aplikacja, a wszystkie szyfrowane dane przechowywane są na polskich serwerach. Nad aplikacją pracuje wyspecjalizowany zespół specjalistów, którzy dbają o to, aby usługa w pełni dopasowana była do potrzeb wszystkich opiekunów i ich dzieci. Naszym rozwiązaniom zaufało już ponad milion klientów, którzy codziennie mogą jeszcze dokładniej i wygodniej opiekować się swoimi najbliższymi. Unikają dzięki temu wielu nieprzewidzianych sytuacji, dodatkowego stresu i niepotrzebnych nerwów. Wystarczy przecież tak niewiele, aby nie martwić się brakiem kontaktu z dzieckiem.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy