Reklama

Ubezpiecz dziecko na wypadek koronawirusa. 5 tysięcy za zachorowanie

Możliwość ubezpieczenia na wypadek zachorowania dziecka na COVID-19 daje LINK4 Mama. To pakiet skomponowany z myślą o dzieciach i rodzicach zapewniający wypłatę 5 tysięcy w razie zachorowania dziecka na koronawirusa. To także działające nie tylko w szkole, ale też w domu i na podwórku NNW. Warto u nim pomyśleć zwłaszcza teraz, gdy wisi nad nami groźba przejścia na nauczanie zdalne.

- Postanowiliśmy włączyć koronawirusa na listę chorób, za które wypłacamy świadczenie, bo uważamy, że jako ubezpieczyciel musimy być nie tylko reagować na bieżąco, ale też przewidywać różnego rodzaju zagrożenia i patrzeć szeroko. W przypadku choroby dziecka musimy, przynajmniej minimalnie, użyć rodzicom. - wyjaśnia Joanna Talaśka z LINK4.

COVID-19 dołączył do listy chorób, za które świadczenie wypłaci LINK4 Mama, na której były już: wstrząśnienie mózgu, sepsa i pneumokoki. Za zachorowania na te choroby wypłacane są jednorazowe świadczenia w wysokości 1 tysiąca złotych, w przypadku koronawirusa  jest to aż 5 tysięcy złotych.  A jeśli - w wyniku zakażenia COVID-19 - dziecko znajdzie się w szpitalu LINK4 dodatkowo wypłaci - wynikające z NNW - świadczenie za każdy dzień pobytu w szpitalu.

Reklama

NNW w LINK4 Mama dla dziecka działa 24/7

Szkolne NNW w ramach pakietu LINK4 Mama wychodzi daleko poza wypłatę odszkodowań za wspomnienie wyżej choroby. To przede wszystkim codzienna, szeroka i całodobowa ochrona dziecka w zwyczajnych sytuacjach.  Na podwórku, na basenie, na (amatorskich) zajęciach sportowych czy tanecznych, na letnich wyjazdach, ale także w domu - zarówno podczas lekcji zdalnych, jak i tak zwanego nic nie robienia i - co bardzo istotne - w szkole i przedszkolu. To rozwiązanie, któremu powinni przejrzeć się zwłaszcza rodzicie przedszkolaków i uczniów.

Ubezpieczenie kupione w szkole chroni dziecko tylko w szkole. Polisa LINK4 Mama będzie działa zawsze i wszędzie. Także w ferie i podczas wakacji oraz lekcji zdalnych, na których powrót w związku z epidemią musimy być przygotowani w każdej chwili. Nie bez znaczenia jest przy tym fakt, że do wielu wypadków dochodzi w domu, albo już poza szkołą. Kupione w szkole NNW nie obejmuje tych zdarzeń, LINK4 Mama - tak. Druga rzecz to sumy ubezpieczeń przekładające się na wypłacane świadczenia. W LINK4 Mama są do wyboru aż 4 różne sumy ubezpieczenia. Od 15 do aż 100 tysięcy złotych, składa za cały rok ochrony to od 42 do 220 złotych. Dla rodzin posiadających Karty Dużej Rodziny ubezpieczyciel przygotował 10% zniżki.

Korepetycje dla dziecka w cenie polisy

W LINK4 Mama można ubezpieczone mogą być dzieci do 18 roku życia, a na całą ofertę składają szereg różnego rodzaju produktów. Można je dobrać w zależności od potrzeb i możliwości. Od pomocy lekarskiej przez konsultacje z dietetykiem, prawnikiem czy psychologiem, po opłacanie korepetycji dla dziecka, które w związku z chorobą nie będzie mogło chodzić do szkoły przez dłużej niż 7 dni. Jest też możliwość zapewnienia łóżka szpitalnego lub hotelu dla rodzica, który chce być blisko swojej pociechy, gdy ta dochodzi do zdrowia w szpitalu, ale również opcja wykupienia i dostarczenia leków lub sprzęt rehabilitacyjnego dla dziecka, wraz z pokryciem rachunku do kwoty określonej w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Te, wraz z innymi informacjami o całej ofercie LINK4 Mama, dostępne są na stronie www.link4mama.pl i pod numerem 604 14 14 14 gdzie można nie tylko kupić ubezpieczenie dla siebie i dziecka, a też porozmawiać o szczegółach i wszelkich funkcjonalnościach zarówno pakietu LINK4 Mama, jak i LINK4 Dziecko.

Wszystkie produkty LINK4 można kupić bez wychodzenia z domu, także u współpracujących z firmą i pracujących zdalnie agentów.


Tekst przygotowany we współpracy z LINK4 Mama

Advertisement
materiały promocyjne
Dowiedz się więcej na temat: link4mama | COVID-19 | ubezpieczenie | koronawirus | pandemia | epidemia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy