Zakupy z domu do... domu! All for beauty w jednym miejscu!

Chcąc chronić siebie i swoich bliskich, w ostatnich miesiącach poszukujemy rozwiązań, które pozwolą nam ograniczyć zbędne kontakty międzyludzkie. Ograniczamy mobilność, aktywność społeczną i zawodową, a wszystko po to, by zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem i możliwie najszybciej powrócić do normalności. Segmentem, który oferuje największą liczbę bezpiecznych rozwiązań, bezsprzecznie jest e-commerce.

Trzecia fala koronawirusa i bieżąca sytuacja epidemiczna wymuszają podjęcie zdecydowanych i jeszcze bardziej restrykcyjnych działań. Polski rząd pod koniec marca zdecydował się wprowadzić twardy lockdown, który wstępnie potrwać ma dwa tygodnie, jednak z możliwością przedłużenia. Apel o pozostawanie w domu, by odciążyć służbę zdrowia, która już i tak pracuje na granicy wydolności, powoduje, że wiele aktywności życia codziennego przenosimy do sieci. W wirtualnej przestrzeni, za pomocą platform sprzedażowych, realizujemy też swoje bieżące potrzeby konsumpcyjne, zgodnie ze schematem "z domu i do domu".

Zostając w domu, chronisz siebie i bliskich. Zamawiaj online: www.horex.pl

Wirtualny świat zdrowia i urody. Zostań w domu, kupuj bezpiecznie

horex.pl jest drogerią internetową oferująca produkty z rynków beauty, health oraz home&care. Od wybuchu pandemii wprowadza innowacyjne rozwiązania, mające być udogodnieniem dla klientów, którzy w sieci chcą zaspokoić swoje potrzeby kosmetyczne, eliminując tym samym konieczność wizyty w lokalnej drogerii. Teraz, w czasie wiosennego lockdownu, drogeria oferuje darmową dostawę zamówień, bez kwoty minimalnej!

Dlaczego warto wybrać e-drogerię? Przede wszystkim dlatego, że obecnie jest to najbezpieczniejsza forma zakupów - bez wychodzenia z domu, kontaktu z innymi, bez potencjalnego ryzyka zakażenia, bez kolejek i limitu osób przypadającego na daną powierzchnię. Co ważne, drogerie online w niczym nie ustępują sklepom stacjonarnym. Oferta obejmuje wszystkie produkty (z wyjątkiem marek własnych), które dostępne są w popularnych perfumeriach i drogeriach sieciowych. W sieci można również odnaleźć starsze kolekcje kosmetyków, które z uwagi na ograniczoną powierzchnie sklepu, mogą nie być dostępne stacjonarnie.

Horex.pl umożliwia klientom dostęp do blisko 30 tysięcy produktów oraz ponad tysiąca renomowanych marek, co w ostatnich miesiącach przełożyło się na około 200 tysięcy zrealizowanych zamówień. Portfolio produktowe zasilają brandy polskie i zagraniczne, popularne oraz niszowe. Kosmetyczne marketplace oznacza dostęp do nieograniczonej oferty towarów kosmetycznych, 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu, do tego z domu i do domu! Poza bezpiecznymi i wygodnymi zakupami, atutem drogerii jest darmowa dostawa oraz darmowy zwrot produktów.

Choć wciąż większość konsumentów decyduje się jeszcze na zakupy na rynku offline, beauty w sektorze e-commerce będzie biło kolejne rekordy. Zgodnie ze specjalistycznymi prognozami, coraz większy procent konsumentów będzie decydować się na zakupy w internecie, zwłaszcza tych, którzy podczas pandemii po raz pierwszy dokonali zakupu przez internet i poznali przywileje transakcji online.

Kosmetyki, które podbiły świat internetu

Pandemia koronawirusa zmieniła kosmetyczne trendy. Z uwagi na ograniczenie kontaktów międzyludzkich i wyjść z domu, nieznacznie spadła sprzedaż kosmetyków kolorowych, natomiast  na znaczeniu zyskały produkty, dzięki którym można zadbać o siebie samodzielne. Jest to szczególnie cenione w trakcie pogłębiającego się lockdownu i nowych obostrzeń sanitarnych, zgodnie którymi swoją działalność musiały zawiesić salony kosmetyczne i fryzjerskie.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się produkty do koloryzacji włosów, wszelkiego rodzaju farby, szamponetki, spraye koloryzujące. Do koszyków zakupowych Polek często trafiają również kosmetyki do pielęgnacji dłoni i paznokci, m, in.  lakiery, zmywacze, lampy do paznokci oraz inne akcesoria i przybory.

Ograniczenie wyjść z domu sprawiło, że kobiety zyskały więcej czasu na domowe zabiegi pielęgnacyjne. Właśnie dlatego wzrosła popularność kosmetyków do pielęgnacji twarzy oraz ciała, a największym zainteresowaniem klientek cieszyła się kategoria kosmetyków naturalnych.

Największy wybór kosmetyków naturalnych w sieci: https://horex.pl/kobieta/kosmetyki_naturalne.html

Kosmetyki naturalne stanowią najpopularniejszy nurt eko wśród Polaków, którzy coraz większą wagę przywiązują do świadomej pielęgnacji. Z roku na rok wzrasta liczba osób, które przy wyborze produktów kierują się przede wszystkim ich składem, jednocześnie zwracając uwagę na strategię biznesową producenta oraz sam proces produkcyjny, który ma być przyjazny środowisku i wykluczać testy na zwierzętach.

Kosmetyki organiczne bazują na roślinnych substancjach, a w ich składzie nie ma miejsca na sztuczne dodatki i zamienniki. Co ważne naturalne składniki są przyjazne skórze, dlatego zamawiając kosmetyk po raz pierwszy, do tego przez internet, klient zyskuje pewność, że będzie bezpieczny dla skóry, nie podrażni jej i nie wywoła reakcji alergicznych, gdyż kosmetyk naturalny musi spełnić szereg restrykcyjnych norm,  by uzyskać certyfikat poświadczający jego naturalność.

Tysiące marek na wyciągnięcie ręki. Kupuj bezpiecznie z domu, bez ograniczeń

Horex.pl jest jedną z największych drogerii internetowych w Polsce, która oferuje dostęp do najszerszego w e-commerce asortymentu towarów drogeryjnych. Portfolio produktowe spełni oczekiwana osób z każdej kategorii wiekowej, z różnorodnymi potrzebami pielęgnacyjnymi, gdyż w ramach jednej transakcji, klient zyskuje możliwość poruszania się po kilkudziesięciu kategoriach kosmetycznych, w których łącznie oferowanych jest ponad 30 tysięcy produktów.

W e-drogerii dostępnych jest ponad 1000 marek produktowych, wśród których znajdują się brandy topowe, luksusowe, a także niszowe, po niewielkie manufaktury, które słyną z ręcznie wyrabianych kosmetyków. Asortyment tworzą kosmetyki, perfumy, chemia domowa, a także zdrowa żywność i suplementy diety - wszystko z rynków beauty, health oraz home&care.

Tysiąc marek w jednym miejscu. Wypróbuj polskie kosmetyki naturalne: https://horex.pl/annabelle_minerals.html

Zakupy w sieci, zwłaszcza w obliczu trzeciej i nieprzewidywalnej fali koronawirusa, są jedynym bezpiecznym rozwiązaniem, będącym jednocześnie jednym z niewielu znanych narzędzi do walki z pandemią. Tylko ograniczenie interakcji i mobilności, a przede wszystkim odpowiedzialność społeczna, mogą sprawić, że sytuacja epidemiczna zacznie się poprawiać, a tym samym zyskamy nadzieję na powrót do normalności. Kupuj wygodnie i komfortowo, zamawiaj z domu - do domu, całkowicie bezpiecznie i odpowiedzialnie.


materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy