Reklama

ZdrAPPuj codziennie nagrody w aplikacji mobilnej Delikatesy Centrum! Pobierz już dziś!

Dziś tłusty czwartek, a to oznacza, że przygotowania do Świąt Wielkanocnych ruszą niebawem pełną parą. W tym roku bardziej niż kiedykolwiek przydałby się dodatkowy zastrzyk gotówki albo kilka ekstra produktów w lodówce, prawda? A jeśli powiemy ci, że jest na to sposób? Właśnie dziś ruszyła nowa akcja promocyjna Delikatesów Centrum – zdrAPPka. Skorzystaj z wirtualnych kuponów-zdrapek i wygrywaj niezliczone nagrody oraz doładowania na Delikartę nawet do 10 000 zł! Zacznij już dziś i zdrAPPuj aż do Świąt.

Na czym polega akcja zdrAPPka i kto może wziąć w niej udział?

ZdrAPPka to unikatowa promocja Delikatesów Centrum, która polega na zdrapywaniu wirtualnych kuponów-zdrapek, dostępnych na ekranie smartfona (uwaga, ta forma niesamowicie wciąga!). Cała akcja rozpoczyna się dzisiaj - 11.02.2021, a nagrody można wygrywać aż do Wielkanocy (03.04.2021).

Zabawa w formie loterii podzielona jest na dwie części - możesz wziąć udział tylko w jednej z nich:

·         część I przeznaczona jest dla klientów, którzy posiadają aktywną kartę Delikarta oraz aktywne konto w aplikacji Delikatesy Centrum,

Reklama

·         część II przeznaczona jest dla tych, którzy posiadają aktywną kartę Delikarta, ale nie posiadają aktywnego konta w aplikacji Delikatesów Centrum.

Uwaga - jeśli zgłosisz się do udziału w II części loterii, a w czasie jej trwania zmienisz zdanie i zainstalujesz aplikację, nie weźmiesz udziału w II części, lecz w I.

Łatwa kasa i tysiące nagród rzeczowych!

Dlaczego warto wziąć udział w promocji Delikatesów Centrum? Po pierwsze - nic nie tracisz. Po drugie - możesz wygrać naprawdę niezłe pieniądze - łączna pula nagród pieniężnych przekracza aż 3 mln złotych! Przy odrobinie szczęścia możesz wygrać np. jedną lub kilka doładowań na Delikartę o maksymalnej wartości 10 000 zł każde (organizator przygotował aż 5 takich nagród) albo doładowania w kwotach od 1 do 100 zł (tych jest aż 100 tysięcy, więc szanse na wygraną są naprawdę spore!). Oprócz tego możesz zgarnąć też wiele produktów partnerskich (do odebrania za symboliczny 1 grosz), w tym:

·         słodycze i przekąski,

·         soki i napoje,

·         kawę i herbatę,

·         przetwory i konserwy,

·         nabiał,

·         przyprawy,

·         oleje,

·         makarony, ryże, kasze,

czyli wszystko, co przyda ci się do przygotowania prawdziwej wielkanocnej uczty. W puli nagród znalazły się też środki higieniczne i środki czystości, idealne na wiosenne porządki. I najważniejsze - nagrody są nielimitowane! Oznacza to, że otrzymasz dokładnie tyle produktów, ile wylosujesz, bez żadnych dodatkowych warunków.

Zacznij grać już dziś!

Jeśli chcesz być bogatszy o niezłą sumkę albo uzupełnić zapasy jedzenia i innych produktów dosłownie za grosze, nie trać czasu. Aktywuj promocję i poluj na wygraną. Jak się za to zabrać? To proste. Zrób zakupy w Delikatesach Centrum za kwotę co najmniej 49 zł i okaż ważną Delikartę albo wpisz w Pin Padzie numer telefonu przypisany do twojej Delikarty. Już za ten pierwszy zakup dostaniesz swoją pierwszą zdrAPPkę.

(Jedna uwaga - niektóre produkty, jak leki, alkohol czy wyroby tytoniowe, są wyłączone z promocji, a zatem ich zakup nie wlicza się do wymaganej kwoty 49 zł. Pełną listę produktów nie objętych sprzedażą promocyjną znajdziesz w regulaminie akcji. Ten dostępny jest w aplikacji i na stronie www.delikarta.pl/zdrappka.)

Co dalej?

·         jeśli chcesz wziąć udział w I części Loterii (z aplikacją mobilną) - zaakceptuj regulamin Loterii w aplikacji i zdrap co najmniej jedną zdrAPPkę w terminie od 11 lutego do 3 kwietnia 2021 roku;

·         jeśli chcesz wziąć udział w II części Loterii (bez aplikacji mobilnej) - zapoznaj się w Regulaminem i na nr 4628 wyślij SMS o treści "Loteria" z numeru powiązanego z Twoim kontem Delikarta, w terminie od 11 lutego do 3 kwietnia 2021 roku.

Pamiętaj, im szybciej zaczniesz grać, tym więcej nagród możesz zdobyć!

Jak zwiększać swoje szanse na wygraną?

W I części Loterii jedną zdrAPPkę otrzymasz codziennie za darmo (wystarczy zalogować się do aplikacji). Jeśli zaczniesz swoją przygodę z loterią już dzisiaj, otrzymasz aż 52 zdrAPPki do końca trwania promocji. Oznacza to, że możesz wygrać aż 52 doładowania Delikarty lub 52 produkty za grosz! Nieźle, prawda?

Dodatkowe zdrAPPki (maksymalnie 6 dziennie) dostaniesz również za:

·         każde kolejne 49 zł wydane w Delikatesach Centrum,

·         kupowanie świeżych produktów (np.: owoców i warzyw, pieczywa, produktów z lady),

·         kupowanie produktów partnerów z Delikarty za kwotę min. 10 zł (marki takie, jak: Winiary, Lay’s, Wawel, Winiary, Goplana, Łowicz, Bonduelle, Sokołów, Woseba, Garnier, Pepsi, Knorr, Hochland, Łowicz i wiele innych). Lista promowanych w danym tygodniu produktów jest dostępna na stronie www.delikarta.pl/zdraapka i w aplikacji mobilnej oraz opcjonalnie w gazetce promocyjnej.

Jesteś z tych niecierpliwych? Spokojnie. Na sprawdzenie, czy dziś los się do ciebie uśmiechnął, wcale nie musisz długo czekać. Gotowa do wykorzystania zdrAPPka pojawi się w twojej aplikacji od razu po zrobionych zakupach. Możesz od razu sprawdzić, co udało ci się wygrać. Samą nagrodę również możesz odebrać od razu albo poczekać z jej odbiorem np. do Świąt. Pamiętaj jednak, że opłaca się wymieniać zdrAPPki na bieżąco - w jednym momencie możesz posiadać tylko 20 zdrAPPek pochodzących z zakupów i tylko jedną za codzienne logowanie do Aplikacji.

Gdy bierzesz udział w Loterii bez aplikacji, zdrAPPki są wymieniane na losy, które upoważniają cię do wzięcia udziału w losowaniu nagród z danego tygodnia. W ciągu jednego tygodnia możesz mieć uzbieranych maksymalnie 20 zdrAPPek.

Losowanie nagród w Loterii zdrAPPka. Jak sprawdzić, czy wygrałeś?

Jeśli jesteś uczestnikiem I części Loterii, jedyne co musisz zrobić, to odsłonić pole zdrAPPki. Wygrywasz, gdy po odsłonięciu zakrytego pola pojawią się przynajmniej trzy identyczne symbole nagrody, a na ekranie pojawi się informacja o wygranej. Informację o nagrodzie zobaczysz także w aplikacji w sekcji "Twoje nagrody".

Jeśli bierzesz udział w II części Loterii (bez aktywnego konta w aplikacji Delikatesy Centrum), twoje losy będą brane pod uwagę w czasie jednego z siedmiu losowań z danego tygodnia. Nagrodami będą kwoty wgrywane na Delikartę (1-100 zł brutto) lub możliwość kupienia jednego z wielu produktów za 1 grosz. Wiadomość o wygranej zostanie wysłana SMS-em w przeciągu 3 dni roboczych od losowania. Gdy otrzymasz taką informację, masz 7 dni na kliknięcie w otrzymany link do formularza, wypełnienie go i kliknięcie "wyślij". Dopiero wtedy możesz otrzymać nagrodę.

Wszystkie informacje o promocji znajdziesz w aplikacji lub na stronie www.delikarta.pl/zdrappka.

I jak? Gotowy do akcji? Bo my już zdrAPPujemy!

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy