Zmarszczki, zmarszczki… i po zmarszczkach!

Kolagen? Olej arganowy? Sposobów opóźniających efekty starzenia jest wiele. Można stosować rozpuszczalny kolagen czy„złoto Maroka”. Ale który sposób na walkę ze zmarszczkami wybrać?

Kolagen - dobrodziejstwo dla skóry

Przy niedoborze kolagenu pojawiają się starcze zmiany ciała: zmarszczki, przebarwienia, cellulitis, suchość skóry, matowienie paznokci i włosów, przykurczenie sylwetki.
Najgroźniejsze dla zdrowia i życia są zaburzenia w układzie odpornościowym, gdzie kolagen sprawuje bardzo ważną funkcję obronną - ogranicza wnikanie i rozprzestrzenianie się ciał patogennych - toksyn środowiskowych, drobnoustrojów i komórek nowotworowych. Wszystkim tym przypadłościom można zapobiegać lub opóźniać ich pojawianie się uzupełniając kolagen.

Preparaty kosmetyczne z dużą zawartością rozpuszczalnego kolagenu (nawet do 10%) mają działanie wyraźnie liftingujące. Warto wprowadzić do swojej pielęgnacji preparaty zawierające kolagen takie jak: serum z zawartością kolagenu, kolagen do pielęgnacji włosów, serum do ciała z kolagenem.

Kolagen 100% BingoSpa może być stosowany jako dodatek do stosowanych w domu odmładzających maseczkach do twarzy.

Arganowy zawrót głowy

O tym, że olej arganowy wytwarzany jest z owoców arganii żelaznej, drzewo arganowe występuje tylko w południowej części Maroko, i stosowanie oleju arganowego jako balsamu dla  skóry i środka wspomagającego gojenie, sięga 1550 pne, kiedy Fenicjanie zastosowali go jako pierwsi trochę już wiadomo.

Olej arganowy:

  • Pomaga zatrzymać przedwczesne starzenie się skóry
  • Znikają drobne linie i zmarszczki, pomaga w redukcji większych zmarszczek
  • Powoduje głębokie nawilżenie skóry. Przywraca hydro-lipidową warstwę skóry, znacząco poprawiając absorpcję wilgoci i retencję.
  • Skutecznie zwalcza egzemę i łuszczycę, działa przeciwtrądzikowo
  • Przeciwdziała fotostarzeniu skóry
  • Pomaga usunąć  rozstępy Wzmacnia łamliwe paznokcie

BingoSpa poleca serum arganowe, maskę do twarzy, delikatny krem do twarzy z olejkiem arganowym, wyszczuplający koncentrat 100% cynamonowo-kofeinowy z olejkiem arganowym, krem na szyję i dekolt, serum kolagenowe do ciała z olejkiem arganowym, mleczko arganowe do kąpieli, arganowy krem pod prysznic, sól z Morza Martwego z olejem arganowym, nawilżający zabieg do stóp z olejem arganowym.

Wniosek jest tylko jeden -  trzeba koniecznie używać kosmetyków z dużą ilością oleju arganowego. Można też kupować 100 procentowy olej arganowy ( w ofercie BingoSpa w dwóch pojemnościach 10 ml i 30 ml ) i dodawać go do naszych ulubionych kosmetyków, żeby osiągnąć niespotykane efekty.

POLECAMY TAKŻE:
Skuteczne kosmetyki przeciwzmarszczkowe

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy