Reklama

Reklama

Rodzinna zima w Kappl

10 kolejek linowych i wyciągów i ok. 40 km przygotowanych stoków w regionie Silvretta - Kappl-Sunny Mountain w Austrii zapowiadają niezapomniany narciarski urlop. Początkujący i zaawansowani narciarze, snowboardziści, miłośnicy carvingu oraz rodziny na pewno się nie rozczarują. Park rozrywki Sunny Mountain, zachwycający nocny pokaz narciarski, naturalny tor saneczkarski o długości 6 km, funpark dla freeriderów i snowboardzistów gwarantują zimowym gościom Kappl wspaniałe wrażenia.

 

10 wyciągów, ponad 40 km doskonale przygotowanych stoków oraz funpark zapewniają mocne wrażenia i mnóstwo zabawy. Absolutnym przebojem regionu jest, zapewniający całodzienną opiekę nad dziećmi, park rozrywki Sunny Mountain, położony na wysokości 1830 m n.p.m. z "czarodziejskim dywanem" i karuzelą narciarską.

Specjalnością Kappl są miejsca noclegowe zrzeszone pod szyldem "Sunny Mountain", oferujące dodatkowe usługi. W cenie noclegu zawarta jest tu opieka nad dziećmi, dowolna liczba bezpłatnych przejazdów kolejką zibob®, przytulny komplet pościeli i niespodzianka od Flaxi, maskotki parku.

Reklama

  Pierwsze ślady na śniegu

W każdy poniedziałek kolejki Alblittbahn i Alblittkopfbahn zaczynają pracę już o godzinie 8.00, co cieszy szczególnie tych narciarzy, którzy lubią wstawać o poranku. Na świeżo przygotowanych stokach miłośnikom białego szaleństwa towarzyszy przewodnik ze szkoły narciarskiej Kappl Aktiv.

  Kappl - najnowsze odkrycie freeriderów

Freeride to nowa specjalność Kappl - okazuje się, że ten teren narciarski stanowi nie tylko idealne miejsce dla rodzin, ale również dla freeriderów.

Kto od przetartych śladów woli własne ścieżki, powinien zwrócić się po radę do szkoły narciarskiej Kappl Aktiv. W każdą środę i czwartek organizowane są kursy freeride’u - w małych grupach, po maks. 5 osób, dla początkujących i zaawansowanych, w godzinach od 13.30 do 15.30. Priorytetem jest tutaj bezpieczeństwo i z tego względu wszyscy uczestnicy kursu otrzymują na czas jazdy poza stokami detektor i plecaki lawinowe. Narciarze i snowboardziści mają więc niepowtarzalną okazję, aby nauczyć się właściwej techniki jazdy na wolnym terenie, prawidłowego oceniania zagrożeń i poprawnego posługiwania się sprzętem lawinowym.

 

Więcej informacji na stronie www.kappl.com


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Austria

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL