Reklama

Reklama

Moja złota rybka zombie

Zwariowane przygody rodzeństwa i złotej rybki zahipnotyzują całą rodzinę. Nowa, przebojowa seria dla dzieci, z zabawnymi rysunkami.

Złośliwy, uprzykrzający życie starszy brat - kto nie miał z nim problemów? To punkt wyjścia przezabawnej serii dla dzieci marzących o przeżyciu zwariowanych przygód.

Tymek zawsze podejrzewał, że jego starszy brat Tytus jest szalony. Kiedy nastolatek otrzymuje w prezencie zestaw młodego chemika, jego szalone wizje zaczynają się spełniać. Szalony naukowiec przeprowadza swój pierwszy eksperyment na złotej rybce, zwanej Frankie - zanurza ją w toksycznej, zielonej mazi. Na szczęście szybka reanimacja wykonana przez Tymka za pomocą baterii  przywraca rybkę do życia. Jednak coś poszło nie tak...

Reklama

Frankie wprawdzie wydaje się żywy, ale zmienił się w grubą i inteligentną rybkę zombie, która potrafi hipnotyzować... i najwyraźniej zamierza się zemścić. Nieświadomy tego planu Tytus chce wykorzystać zdolności rybki, żeby móc kontrolować świat, a przynajmniej mamę.

Tymek musi podjąć trudną decyzję - ratować swojego wstrętnego brata czy rybiego przyjaciela?

Seria składa się w sumie z sześciu tomów. Kolejne części już wkrótce.

O autorce

Mo O’Hara urodziła się w Stanach Zjednoczonych, ale mieszka obecnie w Wielkiej Brytanii. Każdy kolejny tom serii o złotej rybce, która stała się zombie, jest coraz bardziej popularny i zajmuje wysokie miejsca na listach bestsellerów New York Timesa. Sprzedano już prawa do wydania w Niemczech, Brazylii i Turcji. Autorka zajmuje się także pisaniem audycji radiowych i sztuk teatralnych.

Mo O`Hara, "Moja złota rybka zombie. Przybij płetwę na dzień dobry!", ilustracje: Marek Jagucki; tłumaczenie: Maria Jaszczurowska. Wydawnictwo Literackie. Premiera 4 lutego 2016.


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje