Reklama

Nowy sezon #JesteśmyDlaDzieci już w najbliższą niedzielę

W programie Fundacji Polsat #JesteśmyDlaDzieci widzowie poznają niezwykłych bohaterów, dzieci i ich rodziców, którzy opowiedzą o codziennych zmaganiach ze swoimi wyzwaniami jakimi są różnego rodzaju schorzenia. Nie zabraknie doskonałych specjalistów, którzy walczą o zdrowie i życie małych pacjentów oraz informacji edukacyjnych o tym jak zapobiegać problemom zdrowotnym dzieci. Emisja od 6 września w każdą niedzielę o 13:30 w Polsat News. Program prowadzi Bartosz Kwiatek.

Nie zabraknie wzruszeń, emocji i sukcesów dzielnych bohaterów, którzy z siłą największych wojowników zmagają się z ciężkimi chorobami. Twórcy programu pomagają, trzymają kciuki i towarzyszą im na tej niełatwej drodze, jaką jest proces leczenia czy rehabilitacji.

Pokazują również, jak najnowsze osiągnięcia medycyny w połączeniu z wiedzą wybitnych specjalistów zbliżają do zwycięstwa. Na drodze do tego zwycięstwa są też widzowie, ludzie o otwartych sercach, którzy wspierają Fundację Polsat. W programie #JesteśmyDlaDzieci można zobaczyć jak wielka jest ich moc.

Reklama

- Z radością wracamy do naszego studia i z całym zespołem przygotowujemy program, który dosłownie chwyta za serce. Nas także, bo trudno być obojętnym, kiedy jesteśmy tak blisko dziecka, jego rodziny i patrzymy na niezwykłą, często trudną walkę o zdrowie i życie. Nie da się ukryć, że pandemia koronawirusa w wielu przypadkach tę walkę utrudnia. Na szczęście nasi bohaterowie nie poddają się i mogą liczyć na fantastycznych specjalistów, którzy czasami wręcz przesuwają granice medycyny żeby na końcu zaplanowanej terapii zobaczyć uśmiech dziecka i radość jego rodziców, bo udało się - mówi Bartosz Kwiatek, prowadzący program #JesteśmyDlaDzieci.

W pierwszym odcinku nowego sezonu ekipa programu wraca do bohaterów, którym koronawirus przerwał rehabilitację albo pojawił się w przełomowym momencie ich leczenia. Walka nie była łatwa, ale wygrali. Widzowie dowiedzą się jak bardzo koronawirus utrudnia proces leczenia i powrotu do zdrowia. Kamera #JesteśmyDlaDzieci odwiedzi również szkoły, do których w pandemicznych warunkach wrócili uczniowie. W kolejnych wydaniach programu zostaną poruszone takie tematy jak stres, depresja, szczepienia, wzrok, słuch czy smog i jego wpływ na nasz organizm.

- #JesteśmyDlaDzieci to perełka Fundacji, który zbudowała wierną widownię. Zwłaszcza w okresie kwarantanny, gdy w programie poruszaliśmy tematy związane z wpływem koronawirusa na zdrowie naszych pociech. Od najbliższej niedzieli wracamy z kolejnymi tematami niezwykle ważnymi dla dzieci i ich rodziców. Będziemy także walczyć o czyste powietrze i czystą Polskę. Wiemy, że szkodzi nam smog, a szczególnie naszym dzieciom. Ale też wiemy, jak z nim walczyć. Łączymy siły ze Stowarzyszeniem Program Czysta Polska i razem chcemy zmieniać nasz kraj. Zmieniać nawyki, uczyć ekologii, dbałości o planetę i Polskę w trosce o zdrowie i życie nasze i najmłodszych - mówi Małgorzata Nawrocka, Przewodnicząca Rady Fundacji Polsat.

- Godzina 13:30 to już tradycyjnie moment gdy możemy oglądać program Fundacji Polsat. Wyborowi tematów, które zostaną w tym sezonie poruszone w programie zawsze przyświecał ten sam cel - #JesteśmyDlaDzieci. Ich zdrowie oraz profilaktyka są dla nas najważniejsze. Zapraszamy w każdą niedzielę do Polsat News - mówi Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Fundacji Polsat.  

INTERIA.PL/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy