Reklama

Świąteczne budowanie

W trzy grudniowe weekendy poprzedzające Święta Bożego Narodzenia - od 2 do 17 grudnia firma LEGO POLSKA zaprasza na świąteczne, bezpłatne imprezy w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Już w najbliższy weekend 2-3 grudnia, w warszawskiej Galerii Mokotów obędzie się uroczysta inauguracja spektakularnej, 6-metrowej choinki zbudowanej w całości z 200.000 elementów LEGO, którą dzieci udekorują autorskim bombkami, własnoręcznie wykonanymi z klocków LEGO. 9 i 10 grudnia w poznańskiej Malcie oraz 16 i 17 grudnia we wrocławskim centrum Aleja Bielany mali budowniczowie będą z kolei tworzyć klockowe, świąteczne ozdoby i bawić się w specjalnych strefach tematycznych poświęconych najbardziej popularnym seriom LEGO.

Dzieciom zostaną udostępnione tysiące klocków LEGO, którymi będą mogły bawić się godzinami, budując kreatywne bombki, śnieżynki i inne ozdoby według własnego pomysłu.

- Już czwarty rok z rzędu zapraszamy na świąteczne eventy LEGO. W poprzednich edycjach brało w nich udział nawet 6 000 dzieci. To niesamowite uczucie obserwować, jak dzieci z zapałem budują, jak są kreatywne i pomysłowe, a także jak są potem dumne ze swoich budowli. Te rodzinne spotkania w pełni oddają wartości marki LEGO - gwarantuje twórczą, niczym nieograniczoną zabawę, która rozwija wyobraźnię - mówi Bartosz Antoniak, Associate Marketing Coordinator w LEGO Polska.

Reklama

W warszawskiej Galerii Mokotów już 29 listopada stanie 6-metrowa, największa w Europie Środkowej choinka, zbudowana w całości z klocków LEGO. W weekend 2-3 grudnia zawisną na niej najładniejsze ozdoby stworzone przez dzieci. Tak powstanie unikalne świąteczne drzewko wprost z dziecięcych marzeń i wyobraźni.

9-10 grudnia w Galerii Malta w Poznaniu oraz 16-17 grudnia w Centrum Handlowym Aleja Bielany we Wrocławiu dzieci będą budować świąteczne dekoracje z klocków LEGO. Przewidziano również moc innych atrakcji. W Poznaniu, czekać będzie na nie strefa LEGO Star Wars, odbędą się także warsztaty LEGO DUPLO oraz z Akademia LEGO Boost. Z kolei we Wrocławiu będzie można odwiedzić dużą strefę LEGO Games (Cenega).

Szczegóły atrakcji:

- Akademia LEGO Boost, gdzie dzieci będą się uczyć podstaw programowania i sterowania modelami z klocków LEGO za pomocą aplikacji mobilnej.

- Warsztaty LEGO DUPLO, gdzie maluchy od 1,5 roku życia będą układać swoje pierwsze budowle, a rodzice będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych rekomendowanych przez Małgorzatę Ohme, znanego psychologa dziecięcego i rodzinnego;

- Strefa LEGO Star Wars, gdzie dzieci będą budować pojazdy inspirowane słynną sagą filmową "Gwiezdne wojny" i przeżywać międzygalaktyczne przygody;

- Strefa LEGO Games, gdzie dzieci na konsolach najnowszej generacji będą mogły grać w popularne gry LEGO.

Kalendarz świątecznych eventów LEGO

2-3 grudnia w Galerii Mokotów w Warszawie

9-10 grudnia w Galerii Malta w Poznaniu

16-17 grudnia w Centrum Handlowym Aleja Bielany we Wrocławiu.

Na wszystkie imprezy, które będą odbywać się w godzinach 11-19.00, wstęp jest bezpłatny.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Lego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama