Reklama

Reklama

7 typów mężczyzn najbardziej pociągających kobiety

Zastanawialiście się kiedyś, jakim mężczyznom kobiety nie potrafią się oprzeć? Przeczytajcie ten artykuł, a wszystko stanie się jasne.

Romantyk

Kobiety nie potrafią się oprzeć facetowi, który przynosi im kwiaty i czekoladki, lubi patrzeć głęboko w oczy podczas romantycznej kolacji przy świecach. Romantyczny facet dzwoni do ukochanej kilka razy dziennie, czasami wyłącznie po to, by powiedzieć jej, że tęskni. Nie ma żadnych problemów z wyrażeniem swoich uczuć. Co takiego sprawia, że kobiety nie potrafią mu się oprzeć?

No cóż, kobiety lubią czuć się kochane i uwielbiane a romantyczni mężczyźni wiedzą, jak to zrobić. Oni są mistrzami gestów, które sprawiają, że kobieta czuje się ważna i kochana.

Pewny siebie

Mężczyźni pewni siebie przyciągają kobiety. Gdy są w związku, nigdy nie są zazdrośni, nie czują się zagrożeni przez innych facetów z otoczenia swojej kobiety - przyjaciół, kolegów z pracy.

Kobiety nie potrafią się oprzeć mężczyźnie, który bierze sprawy w swoje ręce. Męstwo i determinacja to cechy, których nie brakuje mężczyznom pewnym siebie. To także cechy sprawiające, że mężczyzna staje się atrakcyjny w oczach kobiety.

Artysta

Artyści mają tendencję do życia chwilą i bardzo umiejętnie stosują swoją kreatywność zdobywając kobietę. Dziewczyny lubią czuć się wyjątkowo, specjalnie a nie ma nikogo lepszego , niż artysta, by sprawić, że kobieta tak właśnie się poczuje. Pewnie żadna nie oparłaby się pokusie zostania muzą lub inspiracją artysty.

Cudzoziemiec

Bardzo interesującym typem jest także obcokrajowiec. Jego intrygujący akcent i nieporadne odnajdywaniem się w nowej rzeczywistości wiele kobiet odbiera jako urocze. A jego zwyczaje i inny sposób postrzegania świata sprawiają, że jest interesujący. Cudzoziemcom nie mogą się oprzeć zwłaszcza kobiety, które chcą zobaczyć świat i doświadczyć innych kultur.

Wolny duch i buntownik

Kobiety uwielbiają facetów, którzy ustalają własne granice, płyną z prądem, choć oznacza to zazwyczaj także niezbyt ustabilizowane życie. Taki facet zabiera dziewczynę na randkę swoim Harleyem, po pracy lubi spędzać z nią czas. Jest również bardzo konsekwentny w ty co robi. Dlaczego więc kobiety uwielbiają rebeliantów?

Wokół takich facetów pojawiają się kobiety, niepokorne, otwarte, pragnące także iść swoją ścieżką. Duchowa wolność buntowników jest zaraźliwa i kobiety, których fascynują buntownicy również zaczynają w ten sposób myśleć.

Reklama

Buntownik może zaoferować kobiecie szalony związek. Dla kobiety taki typ mężczyzny również stanowi wyzwanie - próba "udomowienia" go, zmiany będzie bardzo trudna, jeśli nie niemożliwa.

Inteligent

Ludzie inteligentni potrafią rozmawiać o wszystkim, posiadają zazwyczaj także inną cenną cechę - poczucie humoru. Inteligentni mężczyźni są mistrzami w utrzymaniu zainteresowania kobiety, a kobiety uwielbiają facetów, z którymi się nie nudzą. Wiele pań uważa także, że długotrwały związek musi się opierać na intelektualnej fascynacji.

Dżentelmen

Kobiety uwielbiają dżentelmenów. Mężczyzna, który otwiera drzwi, podsuwa krzesło w restauracji, jest taktowny i przyjaźnie nastawiony do innych wzbudza zainteresowanie.

Jednak, aby kobieta mogła docenić dżentelmena, musi rozczarować się innym typem mężczyzny: buntownikiem. Dopiero wówczas jest w stanie docenić dojrzałego mężczyznę. Po kilku niespełnionych miłościach, będzie w stanie dostrzec wartość faceta, który traktuje ją poważnie.

Tłum. AP

Intimate Medicine

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje