Reklama

Reklama

Adele pokazała najcenniejszy skarb w swoim domu

Adele wkrótce wyda nowy album i jest niezwykle aktywna z związku z jej promocją. Podczas wywiadu przeprowadzonego w wartej 9,5 miliona dolarów willi gwiazdy w Los Angeles, piosenkarka pokazała pamiątkę, do której jest bardzo przywiązana. To oprawiona w ramki... gumę do żucia, którą miała w ustach Celine Dion.

Zniknęła na kilka lat, ale gdy wróciła, to z przytupem. Adele, której wydany kilka dni temu singiel "Easy on Me" zapowiadający nową płytę bije rekordy popularności, na nowo zaprosiła fanów do swojego życia. W nagraniu przygotowanym z redakcją amerykańskiego Vogue’a odpowiedziała na 73 pytania na temat swojego życia i oprowadziła po rezydencji w Los Angeles, w której obecnie mieszka. Jak podaje serwis Dailymail, posiadłość jest warta 9,5 miliona dolarów.

Jak wygląda willa Adele?

Piosenkarka zdradziła, że wykańczając tę rezydencję, chciała uzyskać efekt "wiejskiego angielskiego domku". Z pewnością udało się to w ogrodzie, który jest urządzony w angielskim stylu, co odróżnia go od okolicznych posiadłości. W angielskim stylu wykończona jest też przestronna kuchnia z wielką wyspą, a także przestronny taras, na który wychodzi się z salonu. By upamiętnić swoje brytyjskie korzenie, na jednej ze ścian piosenkarka powiesiła tablicę ze stacji metra Tottenham, londyńskiej dzielnicy, w której się wychowała.

Reklama

Jednak nie gadżety z Anglii są najcenniejszą dla Adele pamiątką w jej amerykańskim domu. Zapytana przez dziennikarzy o swój największy skarb, gwiazda pokazała niewielką białą ramkę, w którą oprawiona jest bardzo szczególna dla niej rzecz, wręcz relikwia. Jest nią zużyta guma do żucia, którą miała w ustach jej idolka Celine Dion.

Jak Adele weszła w posiadanie tej dziwacznej pamiątki? - James Cordon, który jest moim przyjacielem i robi program Carpool Karaoke, wiedział, jak wielką jej fanką jestem. W czasie przygotowywania programu z Celine kazał jej wypluć gumę na kawałek papieru i oprawił go dla mnie. To jest moja najcenniejsza rzecz - wyjaśniła gwiazda.

Adele mieszka w tej posiadłości ze swoim dziewięcioletnim synem Angelo, którego ojcem jest były mąż piosenkarki Simon Konecki. Para rozstała się w 2019 roku, a ich rozwód został ogłoszony w marcu 2021 roku.

Zobacz także:

Która polska aktorka jest łudząco podobna do księżnej Diany? 

Księżna Kate kocha ten napój. Kupuje go w sieciówce! 

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy