Adrian Szymaniak przeszczepił włosy

Adrian Szymaniak jest znany z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, w którym poznał swoją obecną żonę Anitę.

Związek Adriana Szymaniaka i Anity Szydłowskiej przetrwał próbę czasu
Związek Adriana Szymaniaka i Anity Szydłowskiej przetrwał próbę czasuInstagram

Adrian Szymaniak jako jeden z nielicznych uczestników popularnego formatu telewizyjnego znalazł na jego planie prawdziwą miłość. Zawarte w programie małżeństwo Anity i Adriana trwa po dziś dzień. Ich rodzina niedawno powiększyła się o jeszcze jednego członka, gdyż na świat przyszedł Jerzy, syn pary.

Zarówno Anita, jak i Adrian, są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Para informowała swoich fanów na bieżąco o stanie zdrowia ciężarnej Anity, wspólnych planach na przyszłość. Natomiast po porodzie szczęśliwi rodzice podzielili się z obserwatorami zdjęciami nowo narodzonego chłopca.

Przez ostatni rok para przeszła przez wiele zmian. Adrianowi nie są one jednak straszne. Co więcej, mężczyzna zdecydował się na jeszcze jedną rewolucję. Niedawno na Instagramie przyznał, że poddał się zabiegowi przeszczepu włosów. Powiększające się zakola i łysienie od kilku lat stanowią jego największy kompleks.

Powiem wam, że od kilku lat wiedziałem, że taki dzień nadejdzie, lecz musiało zgrać się na to kilka kwestii. Postęp mojego wypadania włosów musiał zwyczajnie minąć w tym najbardziej intensywnym etapie. [...] Piszę o tym, bo jest to swego rodzaju temat tabu wśród mężczyzn, a tak naprawdę wielu moich znajomych boryka się z podobnym problemem i czują dyskomfort z tego powodu.

Obserwatorzy Adriana zadali mu w komentarzach pod postem wiele pytań dotyczących samego zabiegu. Pogratulowali mu również odwagi i wsparli w dalszej walce o wymarzoną fryzurę.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas