Reklama

Adrian Szymaniak przeszczepił włosy

Adrian Szymaniak jest znany z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, w którym poznał swoją obecną żonę Anitę.

Adrian Szymaniak jako jeden z nielicznych uczestników popularnego formatu telewizyjnego znalazł na jego planie prawdziwą miłość. Zawarte w programie małżeństwo Anity i Adriana trwa po dziś dzień. Ich rodzina niedawno powiększyła się o jeszcze jednego członka, gdyż na świat przyszedł Jerzy, syn pary.

Zarówno Anita, jak i Adrian, są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Para informowała swoich fanów na bieżąco o stanie zdrowia ciężarnej Anity, wspólnych planach na przyszłość. Natomiast po porodzie szczęśliwi rodzice podzielili się z obserwatorami zdjęciami nowo narodzonego chłopca.

Reklama

Przez ostatni rok para przeszła przez wiele zmian. Adrianowi nie są one jednak straszne. Co więcej, mężczyzna zdecydował się na jeszcze jedną rewolucję. Niedawno na Instagramie przyznał, że poddał się zabiegowi przeszczepu włosów. Powiększające się zakola i łysienie od kilku lat stanowią jego największy kompleks.


Obserwatorzy Adriana zadali mu w komentarzach pod postem wiele pytań dotyczących samego zabiegu. Pogratulowali mu również odwagi i wsparli w dalszej walce o wymarzoną fryzurę.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy