Reklama

Reklama

Adriana Kalska: Bez makijażu jest nie do poznania

Adriana Kalska jest przez wielu uważana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Okazuje się, że 33-latka stawia na naturalność.

Kalska w 2012 roku zdobyła dyplom krakowskiej PWST. Popularność przyniosła jej główna rola w serialu "Sama słodycz", emitowanym przez stację TVN w 2014 roku. Kilka miesięcy później pani Adriana dołączyła do obsady "M jak miłość", gdzie wciela się w Izabelę Lewińską.

Reklama

Na planie poznała Mikołaja Roznerskiego. Aktorzy grali zakochaną parę i, jak to często bywa, ich uczucie rozkwitło także w rzeczywistości. Zakochani często dzielę się zdjęciami z planu w swoich mediach społecznościowych. Pojawiają się także razem na branżowych imprezach. Roznerski bardzo wspierał swoją wybrankę, gdy ta brała udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Kalska, podobnie jak jej partner, prowadzi swój profil na Instagramie. Aktualnie obserwuje go aż 211 tys. użytkowników!

Piękna aktorka nie boi się zamieszczać tam zdjęć, do których pozuje bez makijażu. Ten trend jest zresztą widoczny od jakiegoś wśród polskich gwiazd i celebrytek.

Ostatnio zamieściła fotkę w czapce z daszkiem, na której wygląda jak nastolatka! - Zupełnie inna niż z makijażem, - Uwielbiam! Najpiękniejsza i naturalna, - Moja gorąca 18stka czy - Piękna Ada (pis. org.) - mogliśmy przeczytać w komentarzach.

Zgadzacie się z fanami pani Ady? Naszym zdaniem makijaż w ogóle nie jest jej potrzebny!

Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska | Kalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje