Reklama

Agata i bracia

W Sopocie Agata Młynarska (44) bawiła się w towarzystwie Jarosława i Jacka Kretów (45). Tylko który domagał się od niej pocałunku?

Po festiwalu TopTrendy gruchnęła wieść, że Agata Młynarska i jej były partner Jarosław Kret znów są razem. Pozowali do zdjęć, byli na romantycznej przechadzce na molo, bywali razem na koncertach, chodzili do ulubionej smażalni ryb, a Agata trzymała ręce w kieszeniach dżinsów swojego towarzysza... Wszystko wyglądało jednoznacznie, dopóki SHOW nie zadzwoniło do Jarosława Kreta.

Wtedy sprawy się skomplikowały. "Dziś rano telefonował do mnie brat. Powiedział, że w internecie publikowane są jego zdjęcia z Agatą. A pod nimi podpis: "Wrócili do siebie". Zabawna sytuacja". Na pytanie, czy on i Agata znów są parą, Jarek nie odpowiedział. Na festiwal przyjechał w towarzystwie brata bliźniaka. "Wpadliśmy tu, bo uwielbiamy Golec uOrkiestra. To jest taka solidarność bliźniaków", żartował tylko. SHOW wie jedno: dziennikarka i bliźniacy dobrze czują się razem. Wzajemne żale najwyraźniej poszły w niepamięć.

Reklama

Iwona Zgliczyńska

Więcej informacji znajdziesz w magazynie o gwiazdach SHOW - najnowszy numer w sprzedaży od 6 lipca!

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy