Reklama

Agata Rubik o powiększeniu rodziny. "Szkoda takich genów"

Agata Rubik, odpowiadając na pytania fanów, wyznała, że wraz z mężem myślą o powiększeniu rodziny. Modelka długo unikała tego tematu. Teraz zdradziła szczegóły.

Agata Rubik jest modelką, a prywatnie także żoną kompozytora Piotra Rubika. Para pobrała się w 2008 roku, po trzech latach znajomości.

Piotr Rubik jest starszy od swojej żony o 19 lat. Ten fakt był początkowo szeroko komentowany w mediach. "Te dzielące nas lata są bez znaczenia. Nie jestem już gówniarzem, a jednak wciąż pozostaję na tyle dzieckiem, że różnica wieku między nami się zaciera. Nasze światy, choć różne, przenikają się. Nie jestem hermetyczny" - podsumował w rozmowie z Galą Rubik.

Agata Rubik o powiększeniu rodziny

O małżeństwie Rubików ponownie głośno zrobiło się po programie Power Couple. To w nim udowodnili, że w każdej sytuacji bardzo się wspierają. Od czasu udziału w reality show cieszą się jeszcze większą popularnością.

Reklama

Para jest ze sobą od przeszło 14 lat. Wspólnie wychowują dwie córki - Helenę oraz Alicję. Agata Rubik długo unikała tematu związanego z trzecim dzieckiem. Ostatnio na swoim profilu w mediach społecznościowych zorganizowała zabawę "prawda/fałsz". Fani zapytali między innymi o plany powiększenia rodziny.

Agata Rubik: "Wychodzą nam przepiękne dzieci"

Internauci niezwłocznie zaczęli zadawać trapiące ich pytania. Jeden z fanów zapytał: "Chcecie powiększyć rodzinę?". Modelka pospieszyła z odpowiedzią. "Prawda. Szkoda takich genów. Wychodzą nam przepiękne dzieci" - napisała.

Inny internauta zapytał celebrytkę, czy będąc mamą dwóch córek, marzyła kiedyś o posiadaniu syna. "Prawda. Nawet bardzo. Pewnie dlatego, że z chłopakami nigdy nie było problemów, a z dziewczynami zawsze. W dzieciństwie miałam super przyjaciela, a jedyna "przyjaciółka" okazała się totalnym niewypałem. No, ale moje dziewczynki są cudowne, więc gdybym miała mieć trzecie dziecko, to chyba teraz wolałabym kolejną dziewczynkę" - zapewniła.

***
Zobacz również:
Rihanna jest w ciąży. Piosenkarka i ASAP Rocky wkrótce zostaną rodzicami
Maciej Orłoś płaci gigantyczne alimenty żonom i dzieciom
Piąta żona Wiśniewskiego pokazała córkę z pierwszego związku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama