Reklama

Reklama

Agnieszka Fitkau-Perepeczko pozuje w samym gorsecie!

Agnieszka Fitkau-Perepeczko czerpie z życia pełnymi garściami. Po raz kolejny udowodniła, że jest świadoma swoich atutów i chętnie chwali się nimi w mediach społecznościowych.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko skończyła 77 lat, a mimo to wciąż zaskakuje energią i młodością ducha. Aktorka w latach 70. była związana z Teatrem Komedia oraz występowała gościnnie w Teatrze Dramatycznym i Teatrze Rozmaitości. Międzynarodową rozpoznawalność przyniosły jej role w australijskich serialach. Polskim widzom jest znana głównie z telewizyjnej produkcji pt. "M jak miłość".

Gwiazda przez 40 lat była związana z Markiem Perepeczką - wybitnym aktorem znanym z tytułowej roli w serialu "Janosik". Para poznała się w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Niestety, mężczyzna zmarł na zawał w 2005 r. Śmierć ukochanego była dla Agnieszki ogromnym ciosem.

Reklama

Wdowa po Marku Perepeczce odzyskała jednak radość życia, a swoją energią zaraża otoczenie. Kobieta jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Nie stroni także od śmiałych zdjęć, które uwypuklają jej atuty. Na jednym z ostatnich Agnieszka pozuje w wyszczuplającym gorsecie. Fani aktorki byli nim bardzo pozytywnie zaskoczeni. W komentarzach wyrazili swój zachwyt i pochwalili jej sylwetkę, śmiałość i pogodę ducha. Zgadzacie się z nimi? Czy wy również uważacie, że Agnieszka wygląda świetnie? 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Fitkau-Perepeczko | Marek Perepeczko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy