Reklama

Reklama

Agnieszka Hyży na zdjęciu z dzieciństwa

Agnieszka Hyży postanowiła w dość nietypowy sposób uczcić swoje 33. urodziny. Dziennikarka opublikowała dwa tematyczne posty na Instagramie.

Zanim Popielewicz (nazwisko rodowe) zaczęła karierę prezenterki i dziennikarki, pracowała jako modelka. W 2002 roku, razem z mamą, wygrała konkurs organizowany przez Oriflame i została twarzą marki.

Reklama

Po tym sukcesie o Agnieszkę szybko upomniały się warszawskie agencje modelek. W 2005 roku, 20-letnia wówczas, Popielewicz dotarła do finału Miss Polski. Wtedy też zaczęła się jej współpraca z telewizją.

Prezenterka jest związana ze stacją Polsat, gdzie prowadziła m.in. "Gwiezdny Cyrk", "Grunt to rodzinka", "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" czy festiwale w Sopocie.

W 2004 roku Popielewicz związała się z Marcinem Mroczkiem, znanym z serialu "M jak miłość". Związek rozpadł się po czterech latach. W 2011 roku dziennikarka stanęła na ślubnym kobiercu z Mikołajem Witem. Owocem ich związku jest córka Marta (ur. 2013).

Niestety, małżeństwo nie przetrwało, a Popielewicz wzięła ślub po raz drugi. Jej wybrankiem jest piosenkarz - Grzegorz Hyży.

Jedno z urodzinowych zdjęć na Instagramie to właśnie fotografia z ukochanym. W opisie dziennikarka napisała m.in. (pis. org.): "URODZINY. Dziękuję za wszystkie piękne życzenia:) Jest ich tak wiele,że jak się spełnią to nie wiem czy uniosę ten ciężar szczęścia!Jeszcze raz dziękuję i wracam do świętowania ...w ramiona tego Pana ze zdjęcia".

Jednak to drugie zdjęcie wzbudziło wśród Internautów sensację. Wszystko przez to, że pochodzi z przeszłości, a Agnieszka sama przyznaje, że wygląda na nim... jak chłopak.

Fani dostrzegli natomiast podobieństwo do... Ewy Chodakowskiej.

A wy czego życzycie Agnieszce Hyży z okazji urodzin?

Dowiedz się więcej na temat: Hyży | Agnieszka Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje