Agnieszka Jastrzębska na zdjęciu sprzed lat

Katarzyna Zielińska słynie z poczucia humoru i dystansu do siebie i rzeczywistości. Ostatnio zainicjowała akcję, w ramach której gwiazdy pokazują swoje stare zdjęcia.

Agnieszka Jastrzębska wzięła udział w wyzwaniu Katarzyny Zielińskiej
Agnieszka Jastrzębska wzięła udział w wyzwaniu Katarzyny ZielińskiejArtur Zawadzki/REPORTEREast News

Wszystko odbywa się na Instagramie, gdzie Zielińska od dawna zamieszcza swoje zabawne zdjęcia z przeszłości. Teraz zachęciła do tego innych i utworzyła specjalny hasztag #zielinachallenge, którym chętni tagują fotki sprzed lat.

Wyzwanie cieszy się powodzeniem wśród "znanych i lubianych". Wzięły w nim udział m.in. Agata Młynarska, Kayah, Katarzyna Burzyńska, Zosia Ślotała, Michał Piróg czy Agnieszka Jastrzębska. Metamorfoza tej ostatniej naprawdę zrobiła na nas wrażenie. Przy zestawieniu dwóch fotografii: aktualnej i sprzed 10 lat mogliśmy przeczytać:

- Ja wrzucam zdjęcie sprzed 10 lat zrobione na kanapach w studio "Dzień dobry TVN". Wtedy uważałam że grzywka odmładza, ciemny kolor włosów zgaszony kasztan to mój kolor a delikatny makijaż oka w kolorze lawendy idealnie koresponduje z zielonym kolorem tęczówki. Serio byłam przekonana że wyglądam super, a ta czarna stylizacja jest bardzo szykowna.

Zdania fanów Jastrzębskiej były podzielone. Pojawiły się głosy, że kiedyś prezenterka wyglądała lepiej. "Mi się podoba. Myślę że super to zdjęcie sprzed lat. I kolor też zdecydowanie na tak!" - pisała jedna z komentujących. Inna zaś dodała "Dla mnie to z przed 10 lat ładniejsze, bardziej eko i naturalnie".

Nie brakowało oczywiście komplementów pod adresem obecnego wizerunku pani Agnieszki. "Jak wino Aga", "Im starsze tym śliczniejsze" czy "Nigdy bym nie powiedziała że na obu zdjęciach jest ta sama osoba! Wygląda teraz Pani rewelacyjnie!" - mogliśmy przeczytać w komentarzach.

A wy co myślicie o metamorfozie Jastrzębskiej? W której wersji podoba się wam bardziej?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}