Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wyglądała po porodzie! To do niej niepodobne!

Agnieszka Kaczorowska w nowym poście na Instagramie poruszyła temat karmienia piersią. Aktorka opatrzyła wpis zdjęciami, które przedstawia ją wraz z malutką córeczką. Jedno z nich zostało wykonane tuż po porodzie. Słowa Kaczorowskiej o karmieniu wzruszyły wiele mam. Obserwatorki doceniły szczerość i radość, jakie biją z fotografii.

Agnieszka Kaczorowska sprzeciwia się brzydocie w social mediach

Gdy Agnieszka Kaczorowska była  w zawansowanej ciąży, kontrowersyjnym wpisem na Instagramie wywołała medialną burzę. Aktorka rozpoczęła wówczas temat "mody na brzydotę", która - jak zaznaczyła - przeszkadza jej w social mediach.

Influencerka wytłumaczyła swoją postawę zamiłowaniem do piękna. Zaznaczyła również, że uważa się za estetkę. Post wywołał lawinę krytyki. Obserwatorki zarzucały wówczas Kaczorowskiej promowanie nierealnych standardów piękna. Kaczorowska nie wycofała się z kontrowersyjnych słów, zaznaczyła  jednak, że najprawdopodobniej została źle zrozumiana i nie chce wpędzać nikogo w kompleksy. Gwiazda nie chciała wdawać się w dalszą dyskusję.

Reklama

Kolejne posty Kaczorowskiej niejednokrotnie spotykały się z dużą krytyką. Młode mamy zarzucały aktorce brak autentyczności. Sugerowały, że idealny świat, który pokazuje na Instagramie, jest fikcją. Influencerka zdawała się nie przejmować zarzutami. Zdjęcia, które publikowała, zazwyczaj były misternie przygotowane. Piękne kolory i starannie dobrane kadry niektórych zachwycały, innych denerwowały.

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wyglądała kilka godzin po porodzie

Agnieszka Kaczorowska postanowiła  podzielić z fanami nietypowym porównaniem. W najnowszym poście zestawiła ze sobą dwa zdjęcia. Pierwsze przedstawia ją zaledwie kilka godzin po porodzie. Drugie aktorka wykonała niedawno. Na obu fotografiach Kaczorowska karmi piersią. "Tak było równo 3 miesiące temu o tej porze... Jakieś 2-3 godziny po porodzie. Tak, Gabi ma już 3 miesiące !!! Bardzo proszę o przycisk: zatrzymaj czas" - napisała pod postem. W dalszej części wpisu Kaczorowska zaznaczyła, jak wielką radość czerpie z karmienia piersią.

Uwagę internautów wzbudził jednak nie tylko wzruszający opis, ale także zdjęcie, które przedstawia Agnieszkę Kaczorowską po porodzie. Aktorka wygląda na nim niezwykle naturalnie. Pozuje uśmiechnięta w rozczochranych włosach, klapkach i szlafroku. Taki wygląd influecerki to dla jej fanów  nowość. Czyżby Kaczorowska  postanowiła urozmaicić treści, jakie publikuje na Instagramie?

***

Przeczytaj również: 

Ustalono kto nie powinien jeść ziemniaków! Groźny też groch i kapusta!

Idealna sukienka do pracy. Brigitte Macron już ją nosi!

Hanna Lis: "To cud, że jestem mamą!". Dziennikarka opowiada o życiu z endometriozą

Zobacz również: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje