Agnieszka Kaczorowska rozpisuje się na temat rodzicielstwa. "Mega sztuczne"

Agnieszka Kaczorowska w nowym poście na Instagramie znów poruszyła temat macierzyństwa. Tym razem aktorka wytłumaczyła, jaką rolę w życiu maluchów odgrywają kochający rodzice. Słowa Kaczorowskiej znów wywołały kontrowersje. Obserwatorki zarzuciły młodej mamie, że jest „odklejona od rzeczywistości”.

Agnieszka Kaczorowska udostępniła kontrowersyjny post na temat rodzicielstwa
Agnieszka Kaczorowska udostępniła kontrowersyjny post na temat rodzicielstwaVIPHOTOEast News

Agnieszka Kaczorowska nadal ponosi konsekwencje wpisu o "modzie na brzydotę"

Agnieszka Kaczorowska jakiś czas temu wywołała kontrowersyjnym wpisem na Instagramie medialną burzę. Aktorka postanowiła podzielić się z obserwatorami swoim zdaniem na temat "mody na brzydotę", która bardzo przeszkadza jej w social mediach. Influencerka zaznaczyła, że uważa się za estetkę i świat, który ją otacza chce prezentować jak najpiękniej. Post wywołał lawinę krytyki. Oburzone gwiazdy komentowały słowa Kaczorowskiej, zarzucając jej, że promuje wyśrubowane i nierealne standardy piękna.

Obserwuję obecnie modę na brzydotę. Trochę wydaje mi się, że wynika z chęci przeciwstawieniu się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy, a z drugiej ze zbyt skrajnego pojmowania takich haseł jak #bodypositive .Po co na siłę robić z siebie "taką zwyczajną", zamiast "wyjątkową i niepowtarzalną"? Po co być "zmęczoną" i w tym taką "prawdziwą" jak można koncentrować się na swojej sile?

Spór przycichł, jednak aktorka nadal ponosi konsekwencje kontrowersyjnej wypowiedzi. Agnieszka Kaczorowska niedawno urodziła drugie dziecko. Gwiazda serialu "Klan" coraz chętniej wypowiada się na temat macierzyństwa. Pod ostatnim postem zaznaczyła, czym dla niej jest rodzicielstwo.

Agnieszka Kaczorowska znów rozzłościła internautów

Wpis znów podzielił użytkowników aplikacji. Niektórzy internauci zarzucili Agnieszce Kaczorowskiej, że obraz świata,  jaki prezentuje w social mediach jest zakłamany i krzywdzący. W przeciwieństwie do innych młodych mam aktorka mówi o macierzyństwie w samych superlatywach. Tuszuje wady i rozpływa się nad zaletami. To przeszkadza niektórym kobietom.

Ja z dziećmi nie walczę. Ja #JESTEM. Rodzicielstwo to droga pełna wyzwań. Na każdym etapie inne, nowe... W najtrudniejszych sytuacjach uważam, że trzeba po prostu BYĆ. Nie walczyć, a BYĆ. Z otwartością serca. Z troską, ze zrozumieniem. Z gotowością do pomocy. Ze spokojem. Z miłością i z mądrością. Rodzice dla dziecka powinni być bezpieczną przystanią, a nie drugim frontem. Dlatego jestem i zawsze będę...dokładnie tyle ile one będą potrzebowały
napisała Agnieszka Kaczorowska w poście.

Wiele osób w komentarzach chwaliło podejście Kaczorowskiej, zachwycając się jej wpisem. Niestety, niektóre obserwatorki zarzuciły aktorce fałsz.

Jedna z użytkowniczek zasugerowała, że gwiazda może rozpływać się nad macierzyństwem, ponieważ w codziennych obowiązkach pomagają jej nianie. Kaczorowska stanowczo zaprzeczyła. Odpowiadając podkreśliła, że jest dostępna dla dzieci przez całą dobę.

"Chciałabym uczestniczyć w Pani całym jednym tygodniu. I zobaczyć jak faktycznie radzi Pani sobie z opieką, czy to jest faktycznie takie kolorowe i piękne jak Pani to ukazuje bo to co Pani nam przekazuje to chwilami jest mega sztuczne. No chyba że zajmuje się Pani tylko dziećmi i sesjami zdjęciowymi. Bo jak rozumiem nie sprząta Pani sama? A co z gotowaniem?? Jest tu tylko wszystko co różowe, A rzeczywistość i codzienność taka prawdziwa mało pokazana" - skomentowała jedna z użytkowniczek Instagrama.

***
Przeczytaj również: 

Zobacz również: 

Psy dla alergików. Te rasy mają wyjątkową zaletęInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas