Sylwia Bomba kusi w czerwonej sukience!

Sylwia Bomba jest aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem podzieliła się z fanami odważnym zdjęciem w seksownej, czerwonej sukience. Internauci nie kryli zachwytu!

Sylwia Bomba zachwyciła stylizacją
Sylwia Bomba zachwyciła stylizacjąBartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East NewsEast News

Sylwia Bomba jest gwiazdą programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Już od pierwszego odcinka cieszy się ogromnym zainteresowaniem, od razu zyskała sympatię widzów. 

Sylwia Bomba wystąpiła w tegorocznej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Influencerka pożegnała się z programem tuż przed półfinałem. Sylwia Bomba wyznała, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" był dla niej wspaniałym czasem.

Sylwia Bomba regularnie publikuje posty w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil śledzi aż 773 tys. osób. Nic więc dziwnego, że gwiazda dzieli się z fanami swoją codziennością.

Tym razem Sylwia Bomba pochwaliła się efektem sesji zdjęciowej. Zapozowała w czerwonej, seksownej sukience z rozcięciem.

Fani nie szczędzili miłych słów. "Wyglądasz bombowo. Wolność i lekkość to twoje drugie imię", "Piękna i pewna siebie" - od razu zasypali influencerkę miłymi słowami.

Marzyłam o takim zdjęciu i ostatnio udało się. Lubię chodzić z głową w chmurach ponad ulicami miasta.
"Love Island #NEWS", odc. 7POLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas