Reklama

Reklama

Agnieszka Sienkiewicz już tak nie wygląda. Co za zmiana!

Agnieszka Sienkiewicz przeszła spektakularną metamorfozę. Na potrzeby nowej roli aktorka pożegnała dotychczasowy kolor włosów, prezentując się internautom w blondzie. Fani oszaleli z zachwytu.

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer to aktorka, która na małym ekranie zadebiutowała w serialach takich jak: "Klan" czy "Plebania", jednak najbardziej znana jest z roli w takich produkcjach jak: "Yuma", "M jak Miłość", "Przyjaciółki", czy "Agentki".

Zobacz również: Demi Rose wciąż baluje w USA. Pokazała gorące zdjęcie

Agnieszka Sienkiewicz nie narzeka na brak pracy

Artystka nie może narzekać na brak pracy. Systematycznie dzieli się z internautami informacjami na temat kolejnych produkcji, w których wystąpi. Zawsze znajduje jednak czas dla swoich fanów w mediach społecznościowych. 

Reklama

Aktywnie udziela się w sieci, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje już ponad 351 tysięcy osób. 

Zobacz również: Jan Kliment w środku dużego skandalu. Beata Tadla i Natasza Urbańska też zabrały głos. "Nic tego nie zmieni"

Agnieszka Sienkiewicz przeszła metamorfozę. Już tak nie wygląda!

Niedawno aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym zaprezentowała się w całkowicie odmienionej fryzurze. Poinformowała, że zmiana związana jest z nowym serialem, w którym zagra.

"Zaczęłam prace na planie nowego serialu. Pierwszy raz w blondzie, bo i postać inna niż do tej pory!" - napisała podekscytowana.

Fani oszaleli z zachwytu.

Metamorfozę aktorki oceniły również jej koleżanki z planu. Olga Frycz, Joanna Koroniewska i Olga Kalicka były zauroczone nowym wyglądem gwiazdy.

Zobacz również: "Sanatorium miłości 4". Oto Mariola B. z New Jersey. Czy będzie szczęśliwa z Piotrem Hubertem?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama