Reklama

Reklama

Agnieszka Sienkiewicz otworzyła swój pensjonat w Szczyrku

Aktorstwo nie jest jedynym pomysłem 38-letniej Agnieszki Sienkiewicz na karierę zawodową. Zarabiać zamierza też na… turystyce. Po dwóch latach, wspólnie z mężem, zakończyła budowę ich pensjonatu w Szczyrku i pochwaliła się jego ostatecznym kształtem. Luksusowy dom w stylu alpejskim czeka na pierwszych gości.

Wychowała się w mazurskiej wsi Stary Gieląd pod Mrągowem, na co dzień mieszka i pracuje w Warszawie, a odpoczywać lubi w Szczyrku. Tam też wraz z mężem, biznesmenem Mikołajem Gauerem, zainwestowali w pensjonat. Luksusowy dwupiętrowy dom jest już ukończony i niebawem pojawią się w nim pierwsi goście.

Zobacz również: Agnieszka Sienkiewicz na wakacjach w Hiszpanii. Zdjęcia w bikini robią wrażenie!

Reklama

Dom jest bardzo nowoczesny, ale jest w nim też sporo akcentów nawiązujących do lokalnego folkloru. Jest kominek, dekoracyjne bale pod sufitem i wstawki z kamienia w ścianach. Jeśli chodzi o stolik wykonany z pni drzewa, to drewno pochodzi ze starej górskiej chaty przeznaczonej do rozbiórki.

Czytaj też: Agnieszka Sienkiewicz w zmysłowym wydaniu. Ma na sobie tylko rajstopy!

W sekcji komentarzy dodała, że inspirowali się chatkami rodem ze szwajcarskich i francuskich Alp. 

Internauci są zachwyceni wnętrzami pensjonatu. Piszą, że na zdjęciach wygląda bajecznie.

Agnieszka Sienkiewicz jak widać jest dumna, że swojego sukcesu. Nie ma się co dziwić - obiekt jest urządzany w znakomitym guście, a aktorka zadbała o najdrobniejszy szczegół. Z pewnością gości nie będzie tam brakowało. 

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy