Reklama

Reklama

Agnieszka Sienkiewicz wywołuje kontrowersje w bikini

Agnieszka Sienkiewicz jest jedną z gwiazd serialu „Przyjaciółki”, emitowanego przez telewizję Polsat od 2012 roku i cieszącego się niesłabnącą sympatią widzów.

34-letnia aktorka ma za sobą spore doświadczenie serialowe. W "Agentkach" wcieliła się w pierwszoplanową postać Magdy Jaroszek. Mogliśmy oglądać ją także w "M jak miłość", "Prosto w serce", "Apetycie na życie" czy "Annie German". Na co dzień jest związana z Teatrem Kwadrat.

Reklama

Sienkiewicz jest jedną z aktorek promujących naturalność. Jej Instagram (obserwowany przez 226 tys. użytkowników) pełen jest pięknych zdjęć z podróży, na których często pozuje bez makijażu.

Ostatnio pani Agnieszka zamieściła na swoim profilu podobną fotografię. Możemy na niej zobaczyć roześmianą aktorkę w stroju kąpielowym, której towarzyszy kolega po fachu - Tomasz Ciachorowski.

"To lato spędziłam wśród ludzi, którzy są moja siła , moim domem... którzy uszczęśliwiają mnie jak nic innego na swiecie. To lato było pełne miłości" (pis. org.) - napisała między innymi Sienkiewicz.

Fani skoncentrowali się jednak nie na pozytywnym przesłaniu posta, ale na... brzuchu pani Agnieszki i kilku widocznych fałdkach skóry.

Nie brakowało głosów zachwytu. "Uwielbiam Panią! Jest pani autentyczna i cudowna", "W końcu ktoś pokazuje normalne, szczęśliwe ciało" - pisali. Jednak nieoczekiwanie pojawiła się także krytyka. Kilka osób zarzuciło Sienkiewicz, że... atakuje osoby aktywne fizycznie. Wszystko przez żartobliwe nawiązanie aktorki do Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej.

Sama zainteresowana postanowiła zabrać głos i wyjaśniła, że nie miała nic złego na myśli, a konsekwencja i upór wspomnianych trenerek bardzo jej imponują.

My jesteśmy zachwycone zdjęciem i postawą pani Agnieszki! Lubicie oglądać jej Instagram?


Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje