Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk nie wróci do Polski?! Aktorka ma już plan

Agnieszka Włodarczyk miała spędzić w Hiszpanii tylko jesień i zimę, jednak jej plan uległ zmianie. Aktorka nie zamierza na razie wracać do pracy w teatrze. Bardzo spodobał się jej ciepły klimat, a piękna piękna pogoda ma na nią dobry wpływ. Włodarczyk zamierza przedłużyć pobyt za granicą. Przyznaje, że w grudniu odwiedzi Polskę, ponieważ w kraju chce spędzić święta Bożego Narodzenia.

Agnieszka Włodarczyk przeprowadziła się za granicę. Podróż planowała od dawna

Agnieszka Włodarczyk na początku lipca została mamą. Już kilka dni po porodzie zastanawiała się, kiedy po raz pierwszy może zabrać swojego synka Milana w dłuższą podróż, bo - jak zdradziła w jednym z postów na Instagramie - marzą się jej wakacje z dala od domu. "Interesuje mnie, kiedy pierwszy raz postanowiliście wyruszyć gdzieś dalej z maleństwem? Samolot, samochód - wszystko jedno. Ja póki co nie wyobrażam sobie podróży dalszej niż do centrum, ale przynajmniej w mojej wyobraźni wycieczka za granicę za 3-4 miesiące byłaby już do przyjęcia" - planowała w lipcu aktorka.

Reklama

Włodarczyk dodała, że ona i jej partner Robert Karaś myślą o podróży nie w kontekście rodzinnego urlopu, ale kilkumiesięcznej wyprowadzki z Polski - by w cieplejszym klimacie przeczekać zimę. 

Wyjaśniła też, że ważne jest dla niej to, by w kraju, do którego się wyprowadzi, mieć dostęp do służby zdrowia na wysokim poziomie oraz dobrej kuchni. Liczyło się też to, by ceny wynajmu domu nie były zbyt wygórowane.

Agnieszka Włodarczyk nie zamierza szybko wracać do Polski

Para wybrała hiszpański kurort Marbella, gdzie wynajęli dom i zamieszkali tydzień temu. Jak zdradziła Włodarczyk w relacji na Instagramie, w Marbelli chcą spędzić dwa miesiące - do Bożego Narodzenia. Nie oznacza to jednak, że potem wrócą do Polski. "Póki co dwa miesiące będziemy tutaj, a później się okaże, czy wrócimy do Polski na zimowanie, na święta, a potem wrócimy tu na chwilę i znowu polecimy gdzieś indziej" - zapowiada Włodarczyk.

Aktorka może sobie pozwolić na taki wyjazd, bo zdecydowała, że na razie nie wróci do grania w serialu czy teatrze. Zajmie się rozwijaniem kariery influencerki oraz opieką nad Milanem. 


***
Przeczytaj również:


Paulina Sykut-Jeżyna zachwyciła stylizacją na finale "Tańca z gwiazdami"

Maja Sablewska kusi odważnymi zdjęciami. Przekracza granicę?

Wiktoria Gąsiewska przyłapana z innym po finale "Tańca z gwiazdami"! Adam Zdrójkowski mówi o rozstaniu!

Zobacz również:

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy