Maja Sablewska kusi odważnymi zdjęciami. Przekracza granicę?

Maja Sablewska na Instagramie chętnie publikuje odważne zdjęcia. Gwiazda nie boi się pokazywać ciała. Często pozuje w kontrowersyjnych pozach, mając na sobie jedynie bieliznę. Jak się okazuje, nie wszyscy użytkownicy popularnej aplikacji są miłośnikami tego typu treści.

Maja Sablewska dodała odważne zdjęcie. Tym razem przesadziła?
Maja Sablewska dodała odważne zdjęcie. Tym razem przesadziła? Jarosław AntoniakMWMedia

Maja Sablewska jest jedną z najbardziej znanych stylistek w Polsce. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 500 tys. użytkowników. Sablewska zaczynała  karierę jako menadżerka gwiazd. Współpracowała między innymi z Dodą, Mariną Łuczenko czy Edytą Górniak. Największą popularność Sablewskiej przyniósł jednak autorski program "Sablewskiej sposób na modę". To właśnie dzięki niemu wiele Polek zaczęło uważać ją za modową wyrocznie.

Maja Sablewska nie stroni od kontrowersyjnych kadrów

Sablewska na Instagramie regularnie publikuje odważne zdjęcia, na których eksponuje niemalże nagie ciało. Stylistka może pochwalić się nienaganną  sylwetką. Długie i zgrabne nogi Sablewskiej każdorazowo zachwycają jej fanów. Niedawno gwiazda postanowiła publikować czarno-białą fotografię wykonaną w Paryżu. Niektórzy obserwatorzy stwierdzili, że kolejne roznegliżowane zdjęcie to już przesada.

Zdjęcia, które kilka dni temu opublikowała Maja Sablewska przedstawiają ją  wylegującą się w białej pościeli. Celebrytka śmiało eksponuje biust, pozując z prześwitującym staniku. Fotografia została wykonana w Paryżu - mieście miłości i mody. Jest wyjątkowo odważna, dlatego  niektórzy internauci zdziwili się, że aplikacja nie zastosowała wobec niej cenzury. "Instagram nie zablokował? Aż szok" - czytamy w jednym z komentarzy.

Zdjęcia Mai Sablewskiej podzieliły jej obserwatorów

Jak się okazuje, nie wszystkich zachwycają pikantne zdjęcia Sablewskiej. W  komentarzach nie brakuje słów rozczarowania. "Nie ma to jak zabłysnąć takimi fotami, typowe" - uznał jeden z użytkowników.

Mimo, że niektórym przeszkadza regularna nagość na profilu Sablewskiej, nie brakuje również osób zachwyconych jej estetyką. Fani stylistyki doceniają to, jak aranżuje fotografie. Wiele z nich jest również pod wrażeniem zgrabnego ciała celebrytki.

"Nie ma niesmacznego porno. Zawsze jest jakaś czytelna historia. Realizacja też jest doskonała. Konwencja i styl bardzo konsekwentne, pomimo wydawałoby się, tak dużej różnorodności. Sesje są bardzo smaczne i inspirujące. Jeżeli to twoje pomysłu to pełen szacunek dla kreatywności" - czytamy pod jednym z najnowszych postów.

Zobacz  również: 

„Ewa gotuje”: SolferinoPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas