Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk o karmieniu piersią. Zdobyła się na szczere wyznanie!

Agnieszka Włodarczyk, od kiedy została mamą, dość często dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. Tym razem na jej instagramowym profilu pojawiło się szczere wyznanie. Aktorka postanowiła poruszyć kwestię karmienia piersią.

Agnieszka Włodarczyk w ubiegłym roku po raz pierwszy została mamą. Z Robertem Karasiem wspólnie wychowują syna — Milana. Na instagramowym profilu nie brakuje nie tylko rodzinnych zdjęć, ale także przemyśleń aktorki na temat macierzyństwa.

Nie da się ukryć, że chłopiec króluje na profilu swojej mamy. Aktorka bardzo często publikuje zdjęcia syna i wypowiada się o tym, jak zmieniło się jej życie po porodzie.

Agnieszka Włodarczyk postanowiła teraz odnieść się do karmienia piersią. Na Instagramie opublikowała obszerny post, w którym wyjaśniła, że początkowo chciała karmić piersią przez dwa lub trzy miesiące. Jej syn ma już pół roku i ciężko jej jednak przestać.

Reklama

Aktorka postanowiła szczerze opowiedzieć o swoim podejściu do karmienia małego Milana. Wyznała, że podjęcie decyzji o zakończeniu karmienia piersią będzie dla niej bardzo trudne.

Agnieszka Włodarczyk mogła liczyć na swoje fanki. Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy, a internautki zdecydowały się podzielić także swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Nie wszystkie kobiety zgadzały się z opinią aktorki.

Czytaj więcej:

Antek Królikowski i Joanna Opozda "muszą zatrudnić specjalistę od wizerunku": To jest patologia!

Co Jan Lubomirski-Lanckoroński myśli o księżnej Kate? "Nie jest pewne, że zostanie królową"

Sylwia Grzeszczak pozuje w najmodniejszym kolorze roku

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama