Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk o zbliżających się 42. urodzinach. W komentarzach niemal same komplementy

Agnieszka Włodarczyk na swoim instagramowym profilu właśnie opublikowała kolejny post. Tym razem skupiła się na ostatnim miesiącu roku i dodała, że zbliżają się jej 42. urodziny. Nie kryła, że chciałaby, by już było po, a internauci niemal od razu zareagowali na jej słowa. Pod postem pojawiły się niemal same komplementy.

Agnieszka Włodarczyk w mediach społecznościowych

Agnieszka Włodarczyk należy do grona gwiazd, które aktywnie działają w mediach społecznościowych i prężnie rozwijają swoje profile. Aktorka zyskała spore grono odbiorców, a jej instagramowe konto obserwuje 326 tys. osób. 

Agnieszka Włodarczyk regularnie publikuje posty i pokazuje w mediach społecznościowych swoją codzienność. Aktorka w lipcu 2022 roku została mamą Milana. Chłopiec jest owocem związku z Robertem Karasiem i bez wątpienia stał się gwiazdą na profilu mamy. Agnieszka Włodarczyk dość często publikuje zdjęcia synka i dzieli się przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. 

Reklama

Na instagramowym profilu aktorki nie brakuje również zdjęć z zagranicznych wyjazdów i ujęć z ukochanym. Jej posty są chętnie komentowane przez fanów, którzy wręcz nie potrafią przejść wobec nich obojętnie.

Agnieszka Włodarczyk o zbliżających się urodzinach

Tym razem Agnieszka Włodarczyk zapozowała w beżowym komplecie dresowym, a zdjęciem z domowego zacisza od razu podzieliła się z internautami. Aktorka tuż pod nim postanowiła odnieść się do ostatniego miesiąca roku oraz zbliżających się urodzin, które wypadają dokładnie 13 grudnia. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a internauci głównie odnieśli się do wieku aktorki. Nie zabrakło więc miłych słów. Agnieszka Włodarczyk została wręcz zasypana komplementami. "Wyglądasz świetnie, więc o co chodzi?", "Piękna i boska, tu cyfra się nie liczy", "Jak ja bym chciała w wieku 42 lat wyglądać tak pięknie", "Gdyby wszystkie kobiety wyglądały tak w tym wieku, upływ czasu przestałby nas straszyć" - pisali fani. 

***

Zobacz także: 

Oliwia Bieniuk przyparta do muru przez fanów. Wyznała, gdzie się podziały zdjęcia Przybylskiej!

Joanna Wielgosz z "Rolnika" wspomina trudną ciążę. "Walka o każdy tydzień"

Kim Kardashian pokazała jak mieszka. Fanom się nie spodobało!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy