Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak szczęśliwa! Zdjęcie mówi wszystko!

Agnieszka Woźniak-Starak od pewnego czasu dosłownie tryska pozytywną energią. Fani gwiazdy są szczęśliwi, że w końcu ich ulubienica znalazła radość w życiu po tragedii, jaka ją spotkała w 2019 roku, kiedy tragicznie zginął jej maż. Nowe zdjęcie prezenterki tylko pokazuje, jak bardzo cieszy się życiem.

Agnieszka Woźniak-Starak promienieje! Coś ukrywa?!

 Agnieszka Woźniak-Starak zrobiła wszystko, by po niespodziewanej śmierci męża wrócić do normalnego życia. Cały polski show-biznes i fani gwiazdy trzymali za nią kciuki, by odnalazła na nowo szczęście w życiu. 

Wiele wskazuje na to, że w końcu jej się to udało i do pewnego czasu uśmiech nie schodzi z jej twarzy. 

Wolne chwile spędza z przyjaciółmi i swoimi ukochanymi zwierzętami. Odnalazła nowe hobby - pokochała jazdę konną, a w zimie nie wyobraża sobie urlopu bez wycieczek skiturowych. 

Wydaje się być także zadowolona ze swojej pracy i to właśnie sprawia, że ostatnio Agnieszka wprost promienieje! Niedawno pojawiła się na weekend w Krakowie, gdzie ciekawscy zastanawiali się z kim zwiedzała to niezwykle romantyczne miasto. 

Teraz na profilu gwiazdy w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, do którego gwiazda pozuje siedząc... na chmurze! 

Reklama

Zrelaksowana Agnieszka wygląda wprost fenomenalnie i fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. Trzeba przyznać, że prezenterka wygląda coraz lepiej z dnia na dzień i chyba wiele osób chciałoby poznać sekret tego szczęścia! 

***
Zobacz również: 

Agnieszka Woźniak-Starak z przystojniakiem w stadninie Ferensteinów!

Agnieszka Woźniak-Starak długo na to czekała! Zdjęcie tylko to potwierdza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje