Reklama

Reklama

Aguilera urodzi córeczkę

Kilka miesięcy temu Christina Aguilera ogłosiła, że po raz drugi zostanie mamą. Teraz znamy już płeć dziecka – piosenkarka urodzi dziewczynkę. Już zapowiada, że wychowa ją na małą księżniczkę.

"Cudownie tu pachnie. Moje zmysły są teraz bardzo wrażliwe na zapach. Nic dziwnego, w końcu mam w brzuchu małą dziewczynkę." -  powiedziała Christina w piątek, w czasie występu na Orlean Jazz Festiwal. Piosenkarka pojawiła się na festiwalu w czarnej, obcisłej sukience, która eksponowała ciążowy brzuszek.

Mimo, że Christina w czasie festiwalu prezentowała się świetnie, a podczas występu tryskała energią, wcale nie jest beztroską przyszłą mamą. Jak mówią źródła z otoczenia Christiny, gwiazda boi się, że będzie miała problemy z utrzymaniem wagi po urodzeniu dziecka.

Reklama

Aguilera najwyraźniej nie chce powtarzać przykrych doświadczeń z pierwszej ciąży, kiedy przybyło jej 20 kilogramów. Potem z trudem wracała do dawnej formy. Informatorzy donoszą, że Christina już opłaciła dietetyków i trenerów, którzy mają czuwać nad jej wagą w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka. Jak pisze Ok! powołując się na źródło bliskie piosenkarce: "Christina boi się, że cała jej praca pójdzie na marne. Wydaje ok. 3 tys. dolarów miesięcznie na specjalnie jedzenie i opłacenie armii trenerów i dietetyków, żeby zachować dobry wygląd."

Córeczka będzie drugim dzieckiem Christiny. Piosenkarka ma już sześcioletniego syna, Maxa, którego ojcem jest jej były mąż Jordan Bratman.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje