Reklama

Reklama

Aktor Jan Wieczorkowski nie zatańczy z gwiazdami...

Jan Wieczorkowski, aktor znany m.in. z serialu "Czas honoru", choć miewał propozycje, w programie z tańczącymi gwiazdami nie wystąpi. "To nie moja bajka" - mówi Wieczorkowski i zapewnia, że do programów rozrywkowych z udziałem gwiazd się nie wybiera.

Aktor Jan Wieczorkowski, który zasłynął rolą Michała Chojnickiego w serialu "Klan", a w swoim dorobku artystycznym ma też udział w takich serialach jak "Fala zbrodni", "Czas honoru" czy "O mnie się nie martw", do tej pory nie wystąpił w żadnym programie rozrywkowym z udziałem gwiazd. Jak przyznaje, programy typu "Taniec z gwiazdami" go nie interesują.

- Tego typu programy rozrywkowe to nie jest moja bajka. Owszem, były propozycje, które konsekwentnie odrzucałem i nie muszę się martwić o kolejne, bo już ich nie otrzymuję. Do programów rozrywkowych się nie wybieram - deklaruje aktor.

Reklama

Miłośników talentu Wieczorkowskiego zadowoli pewnie fakt, że aktora w przyszłym roku zobaczymy na dużym ekranie w nowym filmie z jego udziałem. "Obecnie czekam na premierę filmu fabularnego 'Sprawiedliwy' w reżyserii Michała Szczerbica. Choć to kolejny film, który znowu dotyka tematu drugiej wojny światowej, to uważam, że jest to bardzo piękny i ważny film. Jego premiera odbędzie się najprawdopodobniej na wiosnę. - W oczekiwaniu na ten film od czasu do czasu pracuję przy różnych produkcjach, żeby zarobić na kredyty - żartuje Wieczorkowski.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje