Reklama

Reklama

Aktorka Anna Guzik-Tylka kończy 40 lat

Anna Guzik-Tylka, znana m.in. z roli Żanety w serialu "Na Wspólnej", a także gospodyni programu "Grzeszki na widelcu", w poniedziałek skończy 40 lat. Czy z tej okazji przykładająca wagę do zdrowej diety aktorka skusi się na kawałek urodzinowego tortu?

Anna Guzik-Tylka urodziła się 15 sierpnia 1976 roku w Katowicach. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu.

Znamy ją z ról w takich serialach, jak np. "Hela w opałach", "Pierwsza miłość" czy "Na Wspólnej", gdzie występuje od 2003 roku. Od 2015 roku prowadzi program "Grzeszki na widelcu", wcześniej, w latach 2012-2015, była gospodynią programu "Zdrowie na widelcu". W 2007 roku Guzik wzięła udział w szóstej edycji programu "Taniec z gwiazdami", którą - w parze z Łukaszem Czarneckim - wygrała.

Reklama

W 2013 roku wyszła za mąż, zaś trzy lata później, w marcu 2016 roku została mamą bliźniaczek. Aktorka wraca do aktywności zawodowej i na salonach zachwyca figurą, jaką odzyskała po ciąży. Niegdyś w wywiadzie dla PAP Life przyznała, że choć pochodzi ze Śląska, nie przepada za tamtejszą kuchnią, a w jej kuchni znaleźć można więcej dań lekkich i niskokalorycznych.

Aktorka nie tylko dba o zdrowa dietę, ale dużą wagę przykłada też do dbania o formę.

 - Podstawą dobrej kondycji jest regularny ruch. Co nie odznacza, że trzeba wciąż robić to samo. Należy się po prostu ruszać we wszelki możliwy sposób. Moimi sposobami na formę są tenis, górskie wycieczki, od czasu do czasu siłownia, basen i sen - wyliczała.


PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje