Reklama

Reklama

Ale byli zakochani! Pamiętacie te pary?

Życie gwiazd pełne jest ekscytujących związków, wielkich miłości, burzliwych romansów i równie burzliwych rozstań. Nie brakuje w Polsce celebrytów, którzy zmieniają partnerów tak często, że trudno nie stracić w tym rachuby. Na szczęście są stare zdjęcia! Dzięki nim możemy powspominać związki gwiazd, o których dziś mało kto pamięta.

Sylwia Gliwa i Borys Szyc

Reklama

To było studenckie uczucie: Sylwia Gliwa i Borys Szyc poznali się podczas nauki w warszawskiej Akademii Teatralnej. Stanowili zgrany duet przez cztery lata. Po studiach ich drogi się rozeszły. Jeśli wierzyć plotkom: ona chciała zakładać rodzinę, on rzucił się w wir aktorskiej kariery. 

Wiele lat po ich rozstaniu, Sylwia Gliwa w jednym z wywiadów powiedziała: "Dobrze mu życzę i mam nadzieję, że on mi też. Ale muszę się do czegoś przyznać... Ostatnio w całej Polsce wiszą billboardy z jego zdjęciem. Patrzę na niego na tych reklamach i myślę sobie: Co ja w nim widziałam?".

W 2011 roku aktorka wyszła za mąż za rajdowca, Marcina Biernackiego. W 2012 roku para doczekała się potomka. Niestety, kilka miesięcy temu media obiegły informacje o tym, że para zdecydowała się na rozwód. 

Borys Szyc - po wielu burzliwych związkach - znalazł szczęście u boku Justyny Nagłowskiej. Para wkrótce powita na świecie pierwsze wspólne dziecko. Kilka dni temu zakochali pochwalili się, że są już po ślubie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje