Reklama

Reklama

Ale byli zakochani! Pamiętacie te pary?

Życie gwiazd pełne jest ekscytujących związków, wielkich miłości, burzliwych romansów i równie burzliwych rozstań. Nie brakuje w Polsce celebrytów, którzy zmieniają partnerów tak często, że trudno nie stracić w tym rachuby. Na szczęście są stare zdjęcia! Dzięki nim możemy powspominać związki gwiazd, o których dziś mało kto pamięta.

Sylwia Gliwa i Borys Szyc

To było studenckie uczucie: Sylwia Gliwa i Borys Szyc poznali się podczas nauki w warszawskiej Akademii Teatralnej. Stanowili zgrany duet przez cztery lata. Po studiach ich drogi się rozeszły. Jeśli wierzyć plotkom: ona chciała zakładać rodzinę, on rzucił się w wir aktorskiej kariery. 

Wiele lat po ich rozstaniu, Sylwia Gliwa w jednym z wywiadów powiedziała: "Dobrze mu życzę i mam nadzieję, że on mi też. Ale muszę się do czegoś przyznać... Ostatnio w całej Polsce wiszą billboardy z jego zdjęciem. Patrzę na niego na tych reklamach i myślę sobie: Co ja w nim widziałam?".

Reklama

W 2011 roku aktorka wyszła za mąż za rajdowca, Marcina Biernackiego. W 2012 roku para doczekała się potomka. Niestety, kilka miesięcy temu media obiegły informacje o tym, że para zdecydowała się na rozwód. 

Borys Szyc - po wielu burzliwych związkach - znalazł szczęście u boku Justyny Nagłowskiej. Para wkrótce powita na świecie pierwsze wspólne dziecko. Kilka dni temu zakochali pochwalili się, że są już po ślubie.

Małgorzata KożuchowskaMarcin Dorociński

Po raz pierwszy spotkali się w warszawskiej Akademii Teatralnej, ale nie od razu połączyła ich miłość. Gdy w 1997 roku Dorociński dołączył do zespołu Teatru Dramatycznego, w którym pracowała już aktorka, uczucie wybuchło na dobre. Byli zafascynowani sobą nawzajem, ale także pochłonięci aktorską karierą. 

"Za dużo... pracowałam i praca oddalała mnie od bliskich. Zawód aktora, a oboje przecież jesteśmy aktorami, nie sprzyja prowadzeniu ustabilizowanego życia i założeniu domu" - powiedziała Kożuchowska wiele lat później w rozmowie z serwisem Światseriali.pl.

Dorociński jest od wielu lat mężem scenografki Moniki Sudół. Kożuchowska w 2008 roku wyszła za Bartka Wróblewskiego.

Weronika Książkiewicz i Kuba Wesołowski

Para spotkała się w 2007 roku na planie serialu "Na Wspólnej". Zakochani chętnie bywali na wspólnych imprezach i ochoczo pozowali do zdjęć. Po roku związek się rozpadł. Dlaczego? Jeśli wierzyć plotkom, Książkiewicz marzyła o ślubie, a Wesołowski nie był gotowy na stabilizację. 

Pewnego dnia porzucił aktorkę bez słowa, a wiele lat później przeprosił ją za swoje zachowanie. Od 2014 roku aktor jest mężem Agnieszki Szczurek.

Emilia Komarnicka i Łukasz Konopka

Dziś aktorka jest szczęśliwą żoną Redbada Klynstry i mamą kilkumiesięcznego Kosmy. Wcześniej przez wiele lat była związana z Łukaszem Konopką, aktorem znanym przede wszystkim z roli Krzysztofa Smolnego w serialu "Na Wspólnej". 

Spotkali się na deskach gdańskiego teatru Wybrzeże, zakochali się w sobie i zupełnie nie przeszkadzała im 9-letnia różnica wieku. Byli nawet zaręczeni, choć do ślubu nie doszło. Podobno aktorka zostawiła Konopkę dla Klynstry.

Joanna Liszowska i Robert Rozmus

Choć para sprawiała wrażenie szaleńczo zakochanej i chętnie pozowała do wspólnych zdjęć, losy tego związku były naprawdę przedziwne. Poznał ich ze sobą Piotr Gąsowski. Gdy Rozmus zobaczył o 16 lat młodszą Liszowską, natychmiast się w niej zakochał, porzucając swoją dotychczasową narzeczoną Ewę Kwiatkowską. 

Para rozstała się w 2004 roku, po kilku latach związku. Podobno aktorka nie mogła znieść zamiłowania Rozmusa do imprez i damskich wdzięków, sam aktor w jednym z wywiadów przyznał się do niewierności. Po rozstaniu powrócił do Ewy Kwiatkowskiej i ożenił się z nią. Podobno Liszowska ogromnie to przeżyła.

Edyta Górniak i Piotr Kraśko

Piosenkarka poznała dziennikarza w 1995 roku w gmachu TVP przy Woronicza. Nie wiadomo dokładnie, jak długo trwał ich związek, ani jakie były dokładne przyczyny rozstania. 

Gdy w 2008 spotkali się na gali rozdania Telekamer, Kraśko nie mógł oderwać wzroku od Górniak, choć oboje byli wtedy w szczęśliwych małżeństwach: ona od 2005 roku była żoną Dariusza Krupy, on w 2008 ożenił się z Karoliną Ferenstein.

Patrycja Markowska i Paweł Deląg

Piosenkarka poznała aktora w 2003 roku, oboje szybko wpadli sobie oko i zostali parą. Ich związek nie trwał jednak długo. Dlaczego się rozstali? Tego do końca nie wiadomo. 

Po związku z Markowską, Deląga widywano z wieloma pięknymi kobietami z pierwszych stron gazet. Piosenkarka znalazła pocieszenie w ramionach Bartka Wróblewskiego, obecnego męża Małgorzaty Kożuchowskiej. W końcu spotkała aktora Jacka Kopczyńskiego, z którym jest do dziś. 

W 2008 roku urodził się ich syn, Filip.

Maja Ostaszewska i Łukasz Barczyk

Para poznała się pod koniec lat 90. i na początku była to znajomość czysto zawodowa. 

Potrafili znaleźć wspólny język, mieli podobny gust filmowy, więc Barczyk zdecydował się obsadzić aktorkę w swoim filmowym debiucie "Patrzę na ciebie, Marysiu". Ostaszewska zagrała też w "Przemianach", najgłośniejszym filmie Barczyka. Właśnie z tego filmu chodzi piękna i głośna scena miłosna Ostaszewskiej z Jackiem Poniedziałkiem. 

Stanowili zgrany duet na planie i w życiu prywatnym, jednak po kilku latach związku rozstali się. W 2005 roku na planie filmowym aktorka poznała Michała Englerta, który został ojcem dwójki jej dzieci.

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski

Wiadomo, że dzieliło ich 16 lat różnicy, co dla żadnego z nich nie stanowiło problemu. Podobno aktor oczarował piosenkarkę swoją osobowością, para zdecydowała się na wspólne mieszkanie, mówiono nawet o ślubie. 

Z planów nie wyszło jednak nic. Jeśli wierzyć plotkom - Wieczorkowski wypomniał Brodce brak matury i niepoważne podejście do życia. Rozstali się pod koniec 2005 roku. 

Kilka miesięcy później aktor poznał Urszulę, swoją obecną żonę.

***Zobacz także***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje