Reklama

Aleksandra Hamkało pokazała figurę po ciąży!

Na początku lutego Aleksandra Hamkało urodziła swoje drugie dziecko. Piękna aktorka właśnie pochwaliła się zdjęciem, gdzie po tak krótkim czasie wróciła już do formy!

Ola Hamkało to aktorka o niezwykłej urodzie. Sporą popularność przyniosła jej rola w filmie "Big Love", a także serial "Na dobre i na złe", gdzie wciela się w postać Julii Burskiej. 

Prywatnie gwiazda jest spełnioną żoną i mamą. Wraz z mężem Filipem doczekała się już córki Jagny, która przyszła na świat w 2016 roku. 

Teraz ich rodzina powiększyła się o kolejną pociechę. 4 lutego gwiazda opublikowała piękne zdjęcie z maluszkiem i napisała tylko krótko: "Mam Cię" - nie zdradzając imienia i płci dziecka. 

Niewiele czasu upłynęło od tego momentu, a Hamkało już pochwaliła się figurą po ciąży. Trudno uwierzyć w to, że dwa tygodnie temu urodziła! 

"Wygrzebawszy się po raz pierwszy od MIESIĘCY z magmy dreso-szlafroko-piżamy czuję się dziś jak nieskończona królowa stylu" - napisała żartobliwie pod najnowszym zdjęciem. 

Reklama

Fani nie mogli się nadziwić, że po zbędnych kilogramach nie ma nawet śladu: 

"Taka figura po ciąży?", "Mama dwójki i wygląda jak milion dolarów", " Mogę wiedzieć gdzie Twój brzuch!? Jesteś nieznośnie piękna i zgrabna" - pisali internauci. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Hamkało

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy