Aleksandra Konieczna pozuje w bikini

Aleksandra Konieczna jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Teraz pokazała się fanom w zupełnie innej odsłonie!

Aleksandra Konieczna jest jedną z najzdolniejszych polskich aktorek
Aleksandra Konieczna jest jedną z najzdolniejszych polskich aktorekAndras SzilagyiMWMedia

Kariera Koniecznej nabrała rozpędu, gdy ta była już po czterdziestce. W ciągu ostatniej dekady aktorka stworzyła niezapomniane kreacje w "W imię", "Belfrze", "Ostatniej rodzinie", "Jak pies z kotem" czy "Bożym ciele". Wiadomo też, że wkrótce zobaczymy ją w serialach "Osiecka" oraz "Król".

Telewidzowie mogą zaś kojarzyć panią Aleksandrę z ról w "Na Wspólnej" czy "Diagnozie". Aktorka jest też mocno związana z teatrem i kształci kolejne pokolenia aktorów.

Obecnie Konieczna przebywa na wakacjach i przy tej okazji zdecydowała się na publikację prawdziwie letniego zdjęcia na swoim instagramowym profilu.

55-letnia aktorka pozuje do niego w króciutkiej, białej sukience, eksponując bardzo zgrabne nogi. Na kolejnym zdjęciu Konieczna zaprezentowała się w bikini i udowodniła, że figury może zazdrościć jej niejedna 20-latka!

Pod fotografiami pani Aleksandra napisała:

- Mój facet pociągnął mnie na łódkę, ułożył na pomoście, i mówi "dawaj śmiało, honey, inne mogą, ty też". O, Jesus, ja jestem aktorką, utytułowaną, profesorką, te rzeczy, lans na body nie dla mnie , i nagle włączyła się pokusa, niespodziewana, kobieca, słodka, pachnąca, że czemu nie właściwie, raz się żyje, w górę serca, młodość nie ma metryki, tak mówią. Może mądrze mówią... (pis. oryg.).

W komentarzach pojawiło się mnóstwo gratulacji i komplementów, do których tylko pozostaje się nam dołączyć.

Aleksandra Konieczna ma na koncie kilka nagród filmowych
Aleksandra Konieczna ma na koncie kilka nagród filmowychTomasz Urbanek/East NewsEast News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas