Reklama

Reklama

Aleksandra Woźniak: „13 posterunek” ciągnie się za mną już od 16 lat

Aktorka nie może uwolnić się od roli Kasi z „13 posterunku”. Po 16 latach od zakończenia produkcji wciąż jest kojarzona głównie z tym serialem. Twierdzi, że do dziś otrzymuje pytania o sytuację na planie lub najnowsze wydarzenia z życia serialowych kolegów.

Aleksandra Woźniak zadebiutowała w zawodzie jako 17-latka, co oznacza, że aktorstwem zajmuje się od 24 lat. W ciągu minionych 16 lat zagrała w wielu popularnych serialach. Przez trzy lata kreowała postać Agaty Gabriel w "Złotopolskich", a dwa lata wcielała się w postać Jagny Wyszkiewicz w "Plebanii". Występowała także m.in. w serialu "Linia życia" oraz "Szpital na perypetiach". Aktorka twierdzi jednak, że kojarzona jest głównie z "13 posterunkiem".

- "13 posterunek" w sposób uroczy ciągnie się za mną już 16 lat. Mimo że przewijałam się przez masę produkcji, to poprzez to, że ten serial jest często powtarzany, ludzie mają wrażenie, jakby to w dużym stopniu ten serial warunkował moje życie zawodowe - mówi Aleksandra Woźniak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Aktorka jest zaskoczona tym faktem. Przypomina, że serial "13 posterunek" kręcony był tylko przez 18 miesięcy i liczył zaledwie 80 odcinków. Zdjęcia zakończyły się w 2000 roku. Tymczasem Aleksandra Woźniak wciąż jest pytana o sytuację na planie lub o najnowsze wiadomości z życia jej serialowych kolegów.

 - Są to urocze pytania w postaci: "A co słychać u Czarka?", "A jak tam na planie"? Bardzo mi się podobają tego typu pytania. Oczywiście nie mam sklerozy, więc pamiętam, że 16 lat temu było bardzo miło na planie - mówi Aleksandra Wożniak.


Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy