Reklama

Reklama

Aleksandra Żebrowska pokazuje nogi

Aleksandra Adamczyk wychodziła za Michała Żebrowskiego, miała zaledwie 22 lata. Zorganizowane w góralskim stylu ślub i wesele odbyły się z dala od fleszy aparatów.

Popularny aktor jest starszy od pięknej żony o 14 lat. Dziś nie tylko gra w filmach i serialach, ale przede wszystkim prowadzi prywatny "Teatr 6. piętro".

Para doczekała się dwóch synów: Henryka oraz Franciszka. Do pewnego momentu Aleksandra skupiała się na wychowywaniu chłopców, jednak ponad rok temu postawiła na własny biznes i otworzyła sklep z ubraniami dla ciężarnych i akcesoriami dla dzieci.

Żebrowska chętnie pojawia się na imprezach branżowych u boku męża. Jest też aktywną instagramerką - jej profil obserwuje ponad 24 tys. użytkowników.

Reklama

Na Instagramie Aleksandra chwali się nie tylko urodą (wiele osób twierdzi, że jest podobna do Anji Rubik), ale także poczuciem humoru.

O tym, że je posiada, świadczy chociażby ostatni post. Aleksandra pochwaliła się bowiem zdjęciem, na którym odsłania szczupłe i długie nogi. Fanom spodobał się przede wszystkim opis brzmiący: "Wreszcie wiosna. Can't believe it's been a year since I shaved my legs" (tłum. "Nie mogę uwierzyć, że minął rok, odkąd ogoliłam nogi").

"Poczucie humoru na medal" - skomentowała jedna z fanek. A was rozbawił wpis Żebrowskiej?


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje