Reklama

Reklama

​Alżbeta Lenska zdradziła swój sposób na to, jak wyjść z psychicznego dołka

Zimno, szaro, deszczowo. Panująca za oknem aura nie wpływa dobrze na nasz nastrój. A jeśli dodać do tego przedłużającą się pandemię i spowodowaną nią kwarantannę, nie można się dziwić, ze wielu ludzi skarży się na spadek formy psychicznej. Jedną z takich osób jest popularna aktorka Alżbeta Lenska, która ostatnio nie ukrywała, że brakuje jej energii. Teraz jednak ujawniła, że znalazła sposób na to, jak sobie poradzić z psychicznym dołem.

Wielu aktorów narzeka na brak pracy w czasie pandemii, jednak Alżbeta Lenska z pewnością do tego grona nie należy. Od lat nie dostawała tak wielu propozycji zawodowych, jak obecnie - w grudniu dołączyła do obsady serialu "M jak miłość" w którym gra w żonę ordynatora Jerzego Argasińskiego (w którego wciela się Karol Strasburger), a od 4 stycznia 2021 możemy ją oglądać także w serialu TVN "Dobre, podaj dalej", w którym aktorka dostała główną rolę. Grana przez nią bohaterka Alka to miłośniczka stylu życia less waste, która postanowiła rozkręcić nowy biznes.

Reklama

Mimo wyjątkowo dobrej passy zawodowej i tego, że kilkanaście tygodni temu łagodnie przeszła chorobę COVID-19, Lenska skarżyła się ostatnio w nagraniach na instastory na gorszy nastrój. Wspominała, że brakuje jej energii i twierdziła, że "musi się odgrzebać". Okazuje się, że aktorka znalazła sposób, jak sobie z tym obniżonym nastrojem poradzić. Teraz podzieliła się nim z internautami na Instagramie.

"(...) za każdym razem, kiedy dopada mnie gorszy humor, muszę powtarzać Sobie słowa zebrane od kilku bliskich mi osób:

- każdy miewa gorszy humor

- nie martw się tym, tylko daj sobie pozwolenie na chwilę spadku energii

- daj sobie chwilę, ale nie analizuj za długo

- wróci ten lepszy humor, jak dasz sobie chwilę wytchnienia

Dlaczego? Bo każdy miewa dołki małe lub duże, tylko trzeba je akceptować z pozytywnym nastawieniem, że zawsze wyjdzie słońce - napisała w najnowszym poście aktorka.

Lenska przyznała, że oprócz wsparcia, które dostała od najbliższych, pomogły jej również reakcje fanów, którzy wysyłali jej wiadomości pełne ciepłych słów. Aktorka jest im za nie bardzo wdzięczna:

"Dziękuję za Wasze wiadomości i wczorajsze wsparcie przy moim spadku nastroju - cudownie jest być Tu z Wami i dostawać zwrot pozytywnej energii. Dlatego dziś, jak to na szczęście najczęściej mam w zwyczaju, to JA wysyłam WAM duuuuuuz˙o dobrej energii i trzymam kciuki za tych z gorszym nastrojem, co by szybciutko wrócili na dobrą drogę" - napisała.

Alżbeta Lenska od 2007 roku jest żoną Rafała Cieszyńskiego, który także gra w popularnych serialach, m.in. "Ojcu Mateuszu". Aktorska para wychowuje razem dwoje dzieci - 9-letnią Zosię i 7-letniego Antka. Jednym z najtrudniejszych momentów ich związku był ten, gdy w 2018 roku Alżbeta przeszła operację mózgu po tym, jak pękł jej tętniak.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy