Reklama

Reklama

Amanda Seyfried i Thomas Sadoski pobrali się w sekrecie w zeszły weekend

40-letni aktor wyznał, że on i gwiazda filmu "Mamma Mia" pobrali się w zeszłym tygodniu.

40-letni aktor wyznał, że on i gwiazda filmu "Mamma Mia", którzy spodziewają się razem dziecka, pobrali się w zeszłym tygodniu. Aktor wyznał również, że był to "idealny" dzień.

W rozmowie z Jamesem Cordenem podczas "The Late Late Show" powiedział: - Pobraliśmy się w sekrecie. Po prostu polecieliśmy do pewnego kraju razem z osobą, która udzieliła nam ślubu i zrobiliśmy to. To był wspaniały dzień. Był idealny.

- Ona jest kobietą, którą kocham, podziwiam i szanuję najbardziej na świecie. Wiem, że się przyjaźnicie i wiem, że chciałaby, abyś wiedział o naszym ślubie, ale nie mów o tym nikomu.

Para napisała własne przysięgi małżeńskie, a podczas ceremonii towarzyszył im ukochany pies Amandy - Finn.

Amanda wyznała wcześniej, że jest już gotowa, aby "spotkać się" ze swoim dzieckiem.

Zapytana o to, jak przebiega jej ciąża, 31-letnia aktorka odpowiedziała: - Wszystko jest w porządku. Jestem już gotowa, aby spotkać się z moim dzieckiem.

Thomas w samych pozytywnych słowach wypowiadał się na temat Amandy i jej ciąży: - To najlepsza rzecz w moim życiu. Ona jest niezwykła, niesamowita. Posłużę się cytatem z filmu "Pogromcy duchów": Jestem tak przerażony, że nie potrafię racjonalnie myśleć, ale jednocześnie jestem bardzo podekscytowany.

- Ona już jest niezwykłą mamą i jestem z niej bardzo dumny. Jej głos... o mój Boże, już wiem, że to dziecko jest szczęściarzem. Ona będzie mu śpiewać, a ja zajmę się kupkami.

Przed ogłoszeniem radosnej nowiny piękna blondynka przyznała, że każdego dnia czuje na sobie presję posiadania dzieci.

Wyznała: - Społeczeństwo cały czas przypomina nam o jajeczkach, które umierają, a ja mam już tego dość. Odpowiadam: Zrozumiałam!Technologia jest teraz tak zaawansowana. Można mieć dzieci do 50 roku życia. Ale ja codziennie czuję tę presję.

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje