Reklama

Amy Schumer: Kazano mi przybrać na wadze

Amy Schumer usłyszała na swoim pierwszym castingu, że "powinna zrzucić albo przybrać na wadze i być grubaską lub romantyczną postacią."

Gwiazda 'Trainwreck' nie mogła uwierzyć własnym uszom podczas swojego pierwszego kastingu zaraz na początku swojej kariery w branży filmowej, ale uważa, że to kwestia bardzo indywidualna, ponieważ "ludzie dużo od nas wymagają i każą nam liczyć się z nierealnymi standardami."

  - Na moim pierwszym castingu, kiedy miałam 21 lat powiedziano mi: Powinnaś schudnąć lub przybrać na wadze i być grubaską albo romantyczną postacią. Możecie uwierzyć, że tak powiedzieli? Ale to bardzo indywidualna kwestia. Wymagamy od siebie bardzo dużo i musimy liczyć się z nierealnymi standardami - powiedziała Schumer w rozmowie z dziennikarzami magazynu Notebook.

33-letnia amerykańska aktorka komediowa podzieliła się również radą, aby ignorować hejterów.

  - Czuję, że chciałabym podnieść w górę ręce po przeczytaniu złośliwego komentarza na Twitterze i powiedzieć: Dobra! Przejrzałeś mnie. Nie jestem piękna. Nie jestem szczupła. Mój głos nie ma znaczenia... A cała moja wartość zależy od tego, co widzisz. Ale myślę sobie 'J***ć to - mówiła Schumer.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy