Reklama

Reklama

Anderson nie wystąpi w nowym "Słonecznym Patrolu"?

48-letnia aktorka była gwiazdą słynnego serialu i grała seksowną C.J. Parker. Teraz na jego podstawie powstaje film, a w rolę ratowniczki ma się wcielić Kelly Rohrbach.

Pamela otrzymała propozycję zagrania w filmie. Aktorka mogłaby wystąpić w nim z czystej nostalgii, ale nie jest przekonana co do tego pomysłu. Natomiast jej kolega z planu - David Hasselhoff - który wcielał się w rolę Mitcha Buchannona, pojawi się w filmie razem ze swoim zastępcą Dwaynem Johnsonem.

W wywiadzie dla nowego numeru magazynu "Harper's Bazaar" aktorka wyznała: - Zadzwonili do mnie i zapytali, czy chciałabym wystąpić w tym filmie, ale nie podjęłam jeszcze decyzji. Sama nie wiem. Nie lubię takich przeróbek i chciałabym zostać zapamiętana z tamtej roli. Nie wiem, czy chciałabym wystąpić w nowym "Słonecznym patrolu" i być starą kobietą z nieznaczącą rolą.

Reklama

Pamela występowała w słynnym serialu, który stał się światowym fenomenem, przez pięć sezonów w latach 1992-1997.

Gwiazda okładek magazynu "Playboy" wyznała, że podczas kręcenia serialu na plaży w Santa Monica w Kalifornii nigdy nie używała kremów z filtrem, ponieważ nie chciała, żeby składniki chemiczne zawarte w kremach dostały się do morza.

Nigdy nie używałam kremów z filtrem i nie wierzyłam w ich skuteczność. Uważałam, że substancje chemiczne wnikają w naszą skórę i dostają się do morza. Ludzie cały czas powtarzają, żebym nakładała na twarz krem z filtrem. Mam taki jeden naturalny krem, którego czasem używam. Zobaczymy, co wiek zrobi z moją twarzą. Podczas kręcenia pierwszego sezonu producenci chcieli, żebym grała bez makijażu, ponieważ miałam wyglądać naturalnie. Zgodziłam się, ale potem poszłam do Lexi [makijażystki Alexis Vogel] o trzeciej nad ranem, a ona dokleiła mi sztuczne rzęsy i narysowała kreskę na powiece. Następnie pojawiłam się na planie i wszyscy widzieli, że mam makijaż. Ja oczywiście zaprzeczyłam. Jednak niestety uderzyła we mnie fala - moje sztuczne rzęsy odpadły, a moja makijażystka przybiegła i powiedziała: - To wszystko, co zostało po Pameli, mam nadzieję, że teraz jesteście zadowoleni - para mokrych sztucznych rzęs. Ale mimo to makijaż trzymał się przez większość czasu. - powiedziała.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy