Aneta Zając pokazała się w sukni ślubnej. Wywołała niemałe zamieszanie!

Aneta Zając zaskoczyła swoich fanów. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie w białej sukni. Co więcej, aktorka zaprezentowała całkiem nową fryzurę. Szykuje się ślub?

Aneta Zając to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek
Aneta Zając to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek VIPHOTO/East NewsEast News

Aneta Zając to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Karierę rozpoczęła w 2000 roku, przyjmując rolę w serialu "Na dobre i na złe", później dołączyła do "Plebanii", a od 2004 roku jest jedną z największych gwiazd serialu "Pierwsza miłość".

Aneta Zając: życie prywatne

Aktorka jest także od dziecka związana z muzyką - była jedną z solistek Fasolek, a w czasach licealnych uczęszczała do Teatru Buffo na zajęcia z akrobatyki i tańca nowoczesnego.

Aneta Zając lubi wyzwania. W 2014 roku wzięła udział w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W parze ze Stefano Terrazzino wygrała program!

W ostatnich latach głośno było szczególnie o życiu prywatnym aktorki. W latach 2005-2012 jej życiowym partnerem był aktor Mikołaj Krawczyk, z którym Zając ma dwoje dzieci - bliźniaki - Roberta i Michała. Para rozstała się, gdy dzieci skończyły roczek.

Aneta Zając planuje ślub?

Aneta Zając, której udało się zaskarbić sobie wielką sympatię widzów, pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Z powodzeniem prowadzi profile w mediach społecznościowych, a jej konto na Instagramie śledzi niemal 270 tys. internautów. Niedawno aktorka opublikowała tam zdjęcie w białej, ślubnej sukni. Co więcej, zaskoczyła niebanalną fryzurą!

Fani natychmiast zaczęli snuć domysły. Aktorka szybko pospieszyła jednak z wyjaśnieniami.

W przerwie między scenami, z kawką w dłoni, odpoczywam, pamiętacie te odcinki?
zapytała aktorka.

Aneta Zając prywatnie nie planuje więc na razie ślubu, a zdjęcia to jedynie wspomnienia z planu.

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 16: Oskar CymsINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas