Reklama

Angelika z "Love Island" pozuje w bieliźnie na Instagramie

Angelika Kramer to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych uczestniczek czwartej edycji "Love Island. Wyspa miłości". Choć nie wygrała programu i nie znalazła w nim swojej drugiej połówki, to zdobyła sporą popularność i sympatię widzów. Dziś na Instagramie obserwuje ją już ponad 61,5 tysiąca fanów.

Angelika Kramer wzięła udział w czwartej edycji popularnego show "Love Island. Wyspa miłości". Uczestnicy programu dobierają się w pary i rozpoczynają romantyczną przygodę w pięknej willi, gdzie głównie romansują, opalają się i trenują. Na udział w programie Angelikę namówiła mama, a ona sama przekonywała, że szuka na wyspie prawdziwej miłości. 

Angelika dała się poznać w programie jako wesoła, szczera i bezpośrednia romantyczka. Seksowna blondynka nie kryła, że ideałem mężczyzny jest dla niej wytatuowany łobuz z gołębim sercem, ale nie znalazła go niestety w programie. 23-latka przyznała zresztą, że ma jeszcze na to czas, a jej partner musiałby zaakceptować jej szalone, pełne przygód i imprez życie. 

Zobacz również: Zmiany w życiu Magdy i Wiktora z "Love Island". Jest afera! 

Reklama

Angelika z "Love Island. Wyspa miłości" chwali się ciałem w seksownej bieliźnie

Po wyjściu z programu Angelika Kramer skupiła się na swoich mediach społecznościowych. Jej Instagram pełen jest seksownych zdjęć w kusych strojach i filmików z szalonych imprez. 23-latka chętnie eksponuje swoje wdzięki, pozując w bieliźnie lub strojach bikini, a fani prześcigają się w komentarzach, pełnych komplementów i zachwytów. 

Na najnowszej fotce, którą Angelika wrzuciła właśnie na Instagrama, widzimy ją w seksownym, czarnym komplecie. Uczestniczka "Love Island" pozuje na łóżku, eksponując swoją figurę i długie blond włosy. 

Fani zasypali ją komplementami:

- "Boska", "Petarda", "Najpiękniejsza blondynka" - piszą, zachwycając się fotką. 

Na was też robi wrażenie? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Love Island | Love Island 4 | wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy