Reklama

Reklama

Angelina Jolie jest 'dziwna'

40-letnia aktorka jest profesjonalistką, jeśli chodzi o karierę aktorską, ale przyznała, że jej dzieci - Maddox, Pax, Zahara, Shiloh oraz 7-letnie bliźnięta Knox i Vivienne, które wychowuje z mężem Bradem Pitt, znają ją od innej strony, kiedy jest w domu.

Uważają, że jestem dziwna. No w sumie, to mogą tak myśleć. Maddox rozmawia ze mną czasem o pisaniu, tak jakby udawał, że jestem w tym dobra, a Vivienne jest po prostu szczęśliwa, że jestem tygrysem w filmie o pandzie. Ale ona jest w tym bardzo słodka - ze względu na swój wiek. To znaczy, są momenty kiedy jestem super mamą, ale dzieci ze mnie żartują. Lubią ze mnie żartować. - wyjaśniła.

W międzyczasie, międzynarodowa kariera Angeliny powoduje, że dzieci muszą dosyć często podróżować z nią i Bradem, ale para, która pobrała się w zeszłym roku, stara się, aby ich dzieci miały jak najlepsze dzieciństwo.

Reklama

W rozmowie z magazynem Observer aktorka wyjaśniła: - Dzieci biorą udział w podejmowaniu decyzji o tym, dokąd się wybieramy.

A jeśli jedziemy gdzieś dalej, gdzie będą daleko od przyjaciół, staramy się przywozić je na jakiś czas - albo zapraszamy ich przyjaciół w odwiedziny.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy